Bez medaile. Snowboardistka Ledecká dojela ve slalomu šestá

22.02.2014 21:21

Snowboardistka Ester Ledecká obsadila na olympijských hrách v paralelním slalomu šesté místo. Ve čtvrtfinále prohrála s Němkou Anke Karstensovou. Osmnáctiletá česká reprezentantka o jednu příčku vylepšila své umístění z obřího slalomu.
Ledecká kvůli bolavým zádům zvažovala, zda se vůbec na start postaví. Kvalifikaci přesto zvládla na jedničku a v součtu dvou jízd si vyjela výhodné druhé místo. Nejrychlejší jízdu v kvalifikaci předvedla Rakušanka Marion Kreinerová.
V osmifinále s domácí Natalijí Sobolevovou absolvovala Ledecká první jízdu v červené dráze a získala na Rusku minimální náskok šesti setin sekundy. Ve druhé jízdě rozhodla o svém postupu dobrým závěrem a soupeřku porazila o 18 setin.
V duelu s Karstensovou vedla dcera zpěváka Janka Ledeckého po první jízdě o 15 setin. Ve druhé ale na vítězku dvou závodů v Světového poháru nestačila a cílem projela o tři desetiny později. Ve čtvrtfinále vypadla i Kreinerová.
Už v osmifinále skončily všechny medailistky z paralelného obřího slalomu - zlatá Patrizia Kummerová ze Švýcarska, stříbrná Japonka Tomoka Takeučiová i bronzová Ruska Alena Zavarzinová.
V paralelním obřím slalomu skončila Ledecká rovněž ve čtvrtfinále po prohře s Kummerovou a obsadila sedmé místo.

Zdroj: https://www.tyden.cz/rubriky/sport/soci-2014/bez-medaile-snowboardistka-ledecka-dojela-ve-slalomu-sesta_299013.html#.UwiEU_l5OoQ

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.