Burton Snowpark & Funtrack ve Špindlerově Mlýně na Medvědíně

18.12.2013 10:12

Dnes vám konečně přinášíme novinky ze Skiareálu Špindlerův Mlýn, které ukončí všechny spekulace jak to letos v našem největším středisku bude co se týče podmínek pro freestyle snowboarding a freeskiing. Špindlerovské snowparky prošly změnou konceptu a v sezóně 2013/2014 budou ve Špindlerově Mlýně provozovány celkem tři upravované freestyle terény určené jak začátečníkům, tak i pokročilejším jezdcům.
Na Svatém Petru se tradičně můžeme těšit na pravidelně upravovanou U-rampu jako jedinou nejen v ČR, ale i dalších okolních zemích jako Slovensko a Polsko. Ze zaběhlého snowparku Hromovka vznikne nový koncept tzv. Funtrack určený těm, které baví přejíždět sněhové vlny, využívat nerovností nebo chtějí vyzkoušet ty nejjednodušší překážky, ale na své si přijdou i návštěvníci vyhledávající snowpark. Díky osvětlení bude funtrack využíván i v průběhu večerního ježdění.
Hlavní novinkou je však Burton Snowpark & Funtrack Medvědín (viz 3D vizualizace). Opět zcela nový, zábavný a "easy" funtrack koncept tvoří úvodní část, na kterou navazuje samotný snowpark. Tato novinka se bude nacházet pod výstupem ze čtyřsedačkové lanovky a to po levé straně medvědínské sjezdovky 12b (tzv. hřiště). Koncept je plánován hlavně pro začínající, ale i pokročilejší freestyle jezdce a se svojí délkou 800m bude patřit mezi nejdelší snowparky u nás. Velkou výhodou je vlastní vlek po celé jeho délce.
Snowpark je rozdělen do tří na sebe navazujících částí, z nichž první funtrack tvoří jednoduché sněhové prvky jako spina, vlny a klopené zatáčky a několik nových pevných kids překážek. Druhá část je tvořena sérií šesti platforem osazených boxy a raily a třetí část obsahuje sérii tří platforem skoků s dvěma odrazy navrženými s ohledem na bezpečnost a maximální využití.
Vybavení snowparku o nové informační a bezpečnostní prvky doplní hlavně několik nových překážek od německé firmy Schneestern, která je největším světovým výrobcem a nabízí nejbezpečnější a nejkvalitnější produkty na trhu. O stavbu a každodenní úpravu se postará tradičně Skiareál Špindlerův Mlýn společně s pracovníky společnosti Snowparkdesign s.r.o., která oslavila letos již 10 let působení.

Zdroj: https://www.freeride.cz/snowboard/novinky/burton-snowpark-funtrack-ve-spindlerove-mlyne-na-medvedine--18866/

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.