Češi jsou v nákupu zájezdů na hory opatrnější, největší zájem je o Rakousko

30.11.2012 11:17

Po zkušenostech z loňska, kdy byl dlouho nedostatek sněhu, lidé s nákupem zimní dovolené vyčkávají. Během listopadu měli Češi největší zájem o zájezdy do Rakouska, následně do Itálie, České republiky a Francie, informoval o tom Petr Čermák, manažer serveru Sdovolena.cz a Sletenky.cz.
"U Itálie je 10% pokles zájmu v listopadu, meziročně u Rakouska jsme naopak zaznamenali 2% nárůst. Francie zatím stagnuje, lidé opravdu vyčkávají. Zájem o Slovensko je u nás vyšší téměř o třetinu," popsal situaci Čermák na největším srovnávači zájezdů na českém internetu Sdovolena.cz.
Minulý rok byl ze začátku sezóny zoufalý nedostatek sněhu a inverzní ráz počasí znemožňoval i umělé zasněžování. "Po této zkušenosti klienti nekupují předvánoční zájezdy v předprodeji, ale čekají, až začne na horách sněžit," řekl Novinkám Martin Řimnáč, výkonný ředitel cestovní kanceláře Nev-Dama, která se v anketě TTG Travel Awards 2012 stala Nejlepší cestovní kanceláří pro dovolenou na horách.

Zdroj: https://www.novinky.cz/cestovani/286326-cesi-jsou-v-nakupu-zajezdu-na-hory-opatrnejsi-nejvetsi-zajem-je-o-rakousko.html

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.