Do Špindlerova Mlýna chceme přilákat rodiny s dětmi, říká ředitel skiareálu

22.11.2013 15:36

Do nové sezony vstoupí špindlerovský skiareál po více než stomilionové investici s několika novými občerstveními, zvýšenou bezpečností a širšími sjezdovkami. "Naší vizí je přilákat do Špindlerova Mlýna rodiny s dětmi," říká šéf resortu Čeněk Jílek.
Když ještě lyžování ve Špindlerově Mlýně provozovaly česká tělovýchova a lyžařský svaz, roční investice se většinou počítaly na jednotky milionů. Loni se po složitém jednání stala na dvacet let nájemcem firma Melida, vlastněná napůl slovenskou společnosti Tatry Mountain Resorts a českou SMMR ze skupiny Snowhill.
Investice se letos zdesetinásobily. Ředitel skiareálu Čeněk Jílek připouští, že se to odrazilo ve vyšších cenách skipasů.
"Jednou z hlavních novinek na sjezdovkách je jejich rozšíření. Touto zásadní změnou prošly červená i černá na Medvědíně téměř v celé své délce. Právě červená sjezdovka bude jednou z nejširších sjezdovek v České republice," uvedl v rozhovoru pro IN magazín Hospodářských novin.
Jílek zároveň potvrdil, že Melida po svých předchůdcích převzala plány na propojení Medvědína s Pláněmi. Nájemci se navíc zavázali investovat do modernizace střediska v průběhu dvacetiletého období 800 milionů korun.

Zdroj: https://life.ihned.cz/cestovani/c1-61294560-rozhovor-spindleruv-mlyn-skiareal

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.