HACK, to není jenom snowboard, ale i wakeboard, kiteboard nebo short ski

18.01.2013 13:53

Snowboard HACKBOARDS - jediné originální snowboardy

Originální snowboard jsme si už představili. Snowboard od českého výrobce, značky HACKBOARDS nabízí nejen nespornou kvalitu, ale hlavně originální dekor, tedy možnost nechat si vyrobit snowboard přesně podle svých představ a přání. Snowboard od značky HACKBOARDS (zkráceně HACK) si lze objednat online přímo přes shop výrobce. Pokud se na tento shop podíváte, je vám hned jasné, že snowboardy nejsou jediný produkt, který Hack nabízí. Snowboard shop nabízí i kity, wakeboardy a short ski, tedy krátké lyže. Kromě kategorie short ski mají snowboard, kiteboard i wakeboard společné jádro a tím je board, tedy prkno. Zatímco snowboard je jednoznačně prkna na sníh, pak další dva boardy mají svoje specifické určení, kterým se liší od snowboardu. A tím je kite, tedy drak (tedy nikoliv ten pohádkový, ale drak poháněný větrem).

Kiteboard HACK - originální prkno od výrobce

Prkno zvané kiteboard je určené pro tzv. kiteboarding. Zatímco na snowboarding potřebujete snowboard, sníh a kopec, kiteboard potřebuje prkno, draka a vítr. K pohonu prkna při kiteboardingu neslouží žádné komplikované a zařízení jako je lyžařský vlek nebo lanovka, ale drak (kite), který využívá sílu větru k pohybu. Z toho vyplývá i volnost a nezávislost, kterou kiteboarding rozhodně převyšuje snowboarding. Hackboards nabízí nejen originální snowboardy, ale i originální kiteboardy, tedy prkna určená na kiteboarding. Další, co odlišuje kiteboard a snowboard je fakt, že kiteboard potřebuje jako plochu vodu a nikoliv tedy sníh a zimu. A pak, že není možné využít prkno celoročně!

Wakeboard HACK - originální prkno od výrobce

Hackboards shop nabízí i wakeboard. Wakeboarding je další outdoorový sport, který je provozován na vodě. V podstatě jde o nadstavbu vodního lyžování. Jenom se nepoužívají vodní lyže, ale opět prkno (board). Jako pohon slouží lano zapojené za motorvý člun nebo jiné pohonné zařízení. Pro wakeboardy, kiteboardy i krátké lyže (short ski) platí totéž co pro snowboardy. Výrobce zančky Hack Vám dokáže vyrobit prkno s vaším vlastním dekorem, tedy jedinečný a skutečný originál! Wow!

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.