Hochficht, největší "české" středisko přivítá první lyžaře už v pátek

02.12.2013 21:13

Největší rakouský skiareál mimo Alpy, šumavský Hochficht u Lipenského jezera, kam jezdí každoročně tisíce českých lyžařů, spouští lanovky už v pátek 6. prosince. Na zahájení lyžařské sezony připravili provozovatelé Hochfichtu zajímavý doprovodný program a večerní lyžování zdarma. Velkou novinkou je prosklená budova Skiarena Hochficht s restaurací, prodejnou a půjčovnou lyží.
"Lyžovat se bude už od půl deváté ráno za zvýhodněné ceny. Hlavním pátečním lákadlem bude večerní lyžování zdarma od 16 do 18 hodin. Protože jsme letos postavili zbrusu nový dětský park, připravili jsme doprovodný program hlavně pro rodiny," sdělila Johanna Pfoserová, marketingová manažerka skiareálu Hochficht.
Součástí pátečního zábavného programu, který odstartuje v 15:00, bude také teplý punč zdarma, mikulášská návštěva v dětském parku či prohlídka nové Skiareny Hochficht. V sobotu si především děti užijí lyžování zdarma v novém dětském Fichtl Kids Parku, který je hned vedle rodinné restaurace.
Hlavním lákadlem Hochfichtu bude nicméně zbrusu nová prosklená budova Skiarena Hochficht připomínající obří bumerang. Ta ve svých útrobách nabídne prostornou restauraci až pro 800 lidí s rodinnou částí a dětským koutkem, nové pokladny, půjčovnu a lyžařskou školu nebo také prodejnu Intersport. Přibylo také 80 nových bezplatných parkovacích míst.

Zdroj: https://cestovani.idnes.cz/na-hochfichtu-se-zacne-lyzovat-uz-v-patek-fpu-/lyze.aspx?c=A131202_115655_lyze_ptp

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.