Hochpustertal: pod magickým masivem Drei Zinnen

09.11.2013 17:58

V zimě se údolí Hochpustertal/Alta Pusteria ležící v severoitalské provincii Jižní Tyrolsko dá lyžovat v osmi areálech a je to ráj pro rodiny. Zdejší střediska nejsou velká, ohromí však svou kulisou i příjemným převýšením. Zdejší tratě měří i pět kilometrů.
Nejdelší tratě mají pěkných pět kilometrů, střediska cílí na rodiny s dětmi a sjezdovky končí přímo ve vesnicích blízko hotelů a penzionů. Zdejší střediska nejsou žádná do noci tepající centra, ale pohodová místa pro rodinnou dovolenou. V budoucnu by měla být propojena lanovkami, nyní je spojují skibusy.
Rezorty jsou tu malé, sportovního lyžaře ale neurazí. Například na Helmu se lyžuje na dvaceti kilometrech tratí, mezi nimiž jsou zastoupeny zejména dlouhé pohodové i sportovnější sjezdovky. Jedna z těch dlouhých, pětikilometrová černá míří do Sextenu, příjemné vesničky na jižním úpatí.
Dalším zajímavým místem je Innichen/San Candido, který hostí prestižní závod Světového poháru ve skikrosu, kde pravidelně startuje český závodník Tomáš Kraus. „Je tu vždy velmi přátelská atmosféra. Organizátoři se zde snaží více, než je to obvyklé jinde. A je to také divácky zajímavé – lidé se k nám dostanou blízko, závody si užijí,“ říká.

Zdroj: https://komercniprezentace.ihned.cz/c1-61066560-hochpustertal-pod-magickym-masivem-drei-zinnen

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.