Ideální bunda na běžky? Softshellová kombinace bundy a vesty 2v1 pro muže i ženy v akci!

13.01.2016 17:15

Dámská softshellová bunda/vesta 2 in 1 – odepínací rukávy a sleva 50%

Pokud hledáte oblečení na běžky a přemýšlíte, která bunda by byla nejlepší, pak se nechte inspirovat. Náš internetový obchod HITEC nabízí kombinaci in 1, což je vlastně bunda s odepínacími rukávy, po jejichž odepnutí bude sloužit jako vesta. A to je na běžecké lyže ideální řešení, protože běžkování představuje fyzicky náročný sport.

Softshellka HI-TEC Juranta Wo´s je v nabídce dokonce ve dvou barvách a to černo zelené a černo růžové variantě. Tomu si přičtěte vysoký vodní sloupec 15000 a hlavně fakt, že je tahle softshellová bunda použitelná celoročně rovněž jako jakákoliv jiná klasická outdoorová bunda!

Aktuální sleva na softshellvou bundu činí 50%, což znamená, že je konečná cena místo původní MOC 2.399,- neopakovatelných 1.199,- Kč. Nabídka platí pouze do vyprodání zásob a zahrnuje velikosti XS až XXL.

Pánská softshellová bunda/vesta 2 v 1 – odepínací rukávy a sleva 50%

V nabídce je podobná pánská bunda ideální rovněž na běžky. Jmenuje se HI-TEC Whisper a oproti dámské variantě bundy a vesty je v nabídce pouze jedna barva a to černá.

Pánská softshellka rovněž kombinuje výhody bundy a vesty a samozřejmě i ona nabízí vysoký vodní sloupec 15000, což jí činí použitelnou jako celoroční outdoorové oblečení. Jediným omezením může být dekor lyžařské stopy „stromeček“ na zádech.

Nicméně jakákoliv zdánlivá nevýhoda je vykompenzována výší slevy.

Značková softshellka je nabízena za 50% původní ceny a konečná cena činí báječných 1.399,- Kč a navíc dostanete poštovné zdarma, takže je uvedená cena konečná, bez dalších háčků nebo obchodních triků.

Kompletní sortiment značkového oblečení najdete na www.hitec-eshop.cz

Fotogalerie: Ideální bunda na běžky? Softshellová kombinace bundy a vesty 2v1 pro muže i ženy v akci!

Záznamy: 1 - 2 ze 2

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.