Jak levně pořídit značkové lyžařské kalhoty a zimní bunda na lyžák?

25.01.2016 13:27

Značkové zimní oblečení a vybavení na školní lyžařský výcvik představuje základ toho, aby student nebo školák mohl „vnitřně“ vůbec na takovou akci odjet. Lyžařské výcviky sice školy nepořádají nutně jako přehlídku trendů a značkového oblečení, nicméně je to právě osobní prestiž dětí i jejich rodičů, co je nutí pořizovat výhradně značkové bundy a kalhoty na lyže či případně snowboard, byť má kurz jenom jeden týden a školák nebo student už si tak intenzivně třeba několik dalších let nezajezdí.

Levné značkové zimní bundy HI-TEC na sjezovky

HITEC eshop nabízí pro tyhle příležitosti výhodně nakoupit zimní a lyžařské oblečení nabízí výhodné ceny v rámci slevových akcí.

Pro holky se na lyžák mlže hodit dámská (aka dívčí) zimní bunda Holly, která je k mání za 599,- Kč což je ovylá cena značkového trička. Lyžařská bunda Holly Wo´s přitom nabízí sněžný pár, základní vodní sloupec 1500 zajišťující slušnou voděoodlnost, ventilaci v podpaží a nastavitelnou kapucu.

Pro kluky tady je pánská černá zimní bunda HI-TEC Maron nebo třeba bunda 3v1 HI-TEC Edward.

Levné značkové lyžařské bundy HI-TEC na běžky

Na běžky jsou skladem dámské softshellová bundy  HI-TEC Juranta Wo´s , což je kombinace bundy a vesty (bunda má odepínatelné rukávy), takže se holky při vyšší fyzické zátěži tolik nezapotí.

Kluci naopak mohou pořídit její ekvivalent, model HI-TEC Whisper, což je softshellová lyžařská bunda kombinace rovněž v kombinaci 2 v 1. Tedy bunda s odepínatelnými rukávy, po jejichž odstranění zskáte vestu.

Lyžařské kalhoty na běžky i sjezdovky HI-TEC

Z kalhot nabízí HITEC eshop největší slevy na modely HI-TEC Sordia Wo´s, což jsou dámské lyžařské kalhoty s vysokým vodním sloupcem 10000 ideální na sjezdovky.

Na běžky jsou tady dva podobné modely a to pánské kalhoty HI-TEC Norino a nebo dámské HI-TEC Kalika Wo´s. Oboje jsou to elastické lehké a přitom pevné a kvalitní kalhoty na lyže.

Sleva na uvedené model začíná na 50% a končí na 63% původní maloobchodní ceny. Pozor, akce platí pouze do vyprodání zásob!

Jaký tip na oblečení pro děti na lyžák máte vy?

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.