Jedinečný snowboard pro tvojí unikátní image Made in Czech republic

21.05.2013 15:37

Snowboard od HACKBOARDS - tvoje image, tvůj dekor

Unikátní snowboard lze vytvořit vcelku snadno. Česká firma HACKBOARDS nabízí snowboardy, na které si může každý rider nechat natisknout vlastní dekor. Dekor je to, co dělá snowboard jedinečným a jenom jedinečný rider může mít jedinečný dekor. To, že na snowboardy všichni výrobci umísťují loga svojí značky, odkazy na webové stránky a nebo jakési grafiky, je dnes naprosto běžná záležitost. Jedinečný snowboard ale dělá to, že existuje jenom jeden, skutečný orginál. A jenom tvůj vlastní dekor zajistí, že budeš na svahu se svým snowboardem skutečně jedinečný. Přesně tohle nabízí český výrobce snowboardů, firma HACKBOARDS.

Kvalitní snowboardy od českého výrobce

Čína vyrábí snowboardy a nabízí je pro zákazníky velmi levně. Čím může čínské fabrice konkurovat poctivá ruční výroba snowboardu? Je to nejen unikátní dekor, který si zákazník sám vytvoří nebo dodá. Je to i poctivá a kvalitní výroba a stovky hodin na svahu, kde jsou všechny snowboardy testovány a poznatky jezdů se následně ihned aplikují do výroby. Vyrobit snowboard není jako naohýbat prkno a poslat ho na trh. Pokud jsi duší skutečný rider a je jedno, zda začátečník nebo pokročilý, pak věz, že Ti kvalitní a testovaný snowboard nabídne intenzivnější jezdecký zážitek a to v kombinaci s menší námahou na ovládání snowboardu. Ušetřenou energii pak můžeš vložit do snowboardových triků a nebo delšímu času, jenž ve výsledku strávíš na svahu.

Snowbitch made in Czech republic vs. China

Jedinečný snowbitch, jehož výrobě předcházely hodiny testování, k němuž výrobce přidá tvůj vlastní design, to jsi skutečně ty. Ty a tvůj snowbitch. Prkno, které je součástí tebe a tvojí jízdy a není to jenom věc, kterou vyprodukovala fabrika a marně se snaží zamaskovat logo a původ výrobce Made in China. Takový snowboard HACKBOARDS nenabízí. HACKBOARDS je hrdý český výrobce snowboardů, který si za svými snowboardy stojí. protože ví co nabízí a tvůj vlastní dekor říká, že víč jakej snowbitch si kupuješ. Snowboardy značky HACKBOARDS se chytají v roce 2013 vyrazit do světa!

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.