Jesenické lázně otevřou novou vyhlídku na střeše sanatoria

16.10.2013 09:30

Dominantou a chloubou areálu Priessnitzových lázní i celého okolí je budova sanatoria Priessnitz. Z hotelu připomínajícího spíše rozlehlé barokní zámky se hostům naskýtá opravdu exkluzívní výhled na Jeseníky. V sobotu 19. října však návštěvníci budou moci krásy hor obdivovat z jeho střešní věžičky.
Centrální věžička už v minulosti byla přístupna veřejnosti, naposledy v devadesátých letech minulého století. Poté se více jak na desetiletí zájemcům o pozorování okolních hřebenů uzavřela.
„Návštěva věžičky je atraktivní pro nás samotné, takže věřím, že i mnohým našim hostům tato obnovená tradice udělá radost,“ svěřil se se svými dojmy Mgr. Tomáš Rak, obchodní ředitel lázní.
Věžička prošla v posledních měsících úpravami a rekonstrukcí, aby v sobotu 19. října mohla po těchto dlouhých letech zase přivítat své první návštěvníky.  V tento den bude otevřena od 13 hodin, do budoucna se počítá s pravidelnými termíny jejího otevření, a to ve všech ročních obdobích.
Slavnostní otevření věžičky Sanatoria Priessnitz je součástí tradičních oslav narození Vincenze Priessnitze. Celý program můžete najít na www.priessnitz.cz nebo na facebooku Priessnitzových léčebných lázní.

Zdroj: https://www.novinky.cz/vase-zpravy/olomoucky-kraj/jesenik/3499-20559-jesenicke-lazne-otevrou-novou-vyhlidku-na-strese-sanatoria.html

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.