Karneval na lyžích ohlásil rozlučku se sezonou ve Městě

18.03.2013 16:53

Nové Město na Moravě – Jako ledovcová řeka se o víkendu táhla bílá nit sněhu na Harusově kopci uprostřed zelenohnědé přírody kolem Nového Města na Moravě. Jestli nějaká akce ve městě každoročně signalizuje příchod jara, bývá to obvykle Rej masek právě na sjezdovce na „Harusáku". Ten letošní se konal za vydatné podpory slunečného počasí, které do areálu přilákalo několik stovek lyžařů.
A kdo přišel v převleku, klouzal se po umělém sněhu zadarmo. Upravený svah tedy brázdili například berušky, draci, smrtky, čarodějové a dokonce i jeden kůň, který se na lyžích musel cítit nejlépe, protože kvůli nekonečné hudební smyčce „Když se zamiluje kůň" měl na svahu každý chuť cválat.
Na svahu mezi dětmi i dospělými provětral lyže také dvaapůlletý krokodýlek, jinak Teodor Patka z Uherského Brodu. Jeho živočišnou masku mu pomáhal vyrobit bratr. On i další maskovaní příznivci se během odpoledne utkali v několika soutěžích. Ovšem na otázku, zda se mu na závodech líbilo, Teodor překvapil svým rozhodným: „Ne!" „Asi jsme ho po obědě vzbudili moc brzo, takže je náš krokodýl trochu rozmrzelý. Ani se mu nechtělo závodit," smála se jeho máma. Na Harusově kopci zimní sezona finišuje. Po karnevalu pojede vlek ještě v omezeném provozu, ale jestli vydrží až do dalšího víkendu, není jisté.

Zdroj: https://zdarsky.denik.cz/zpravy_region/karneval-na-lyzich-ohlasil-rozlucku-se-sezonou-ve-meste-20130317.html

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.