Když se snese na Korutany noc, ožívají lyžaři, sáňkaři a gurmáni

29.10.2013 08:54

Co nabízejí v noci jižní svahy Alp v zimě? Přírodu a její kouzlo v temnotě pocítíte mnohem intenzivněji než ve dne. Srdce bije silněji, puls se zvyšuje, dech se zrychluje. Bílé měsíční světlo a zářící hvězdy vytvářejí bílou romantickou idylu s nezapomenutelnou intimní atmosférou uprostřed temnoty.
Starosti zapadnou se sluncem kamsi za hory. Na sněžnicích, které kdysi sloužily k pohybu na sněhu lovcům, jsou po troše komického hopsání v začátcích snadné procházky při měsíčním světle.  
Pomalu tak projdete údolí Rosental, nebo dosáhnete vrchol hory Dobratsch. Vycházky po pastvinách Millstätter Alm se obzvláště vyplatí: cinkot sklenek se sektem pod hvězdným nebem zahajuje romantickou večeři při svíčkách na horské chatě.
Současně dole v údolí na břehu jezera Millstätter před plovoucí, romantickou restaurací Pyramide Kap 4613 voní svařák, horké kaštany a pečený sýr.

Zdroj: https://www.novinky.cz/vase-zpravy/zahranici/rakousko/1297-20795-kdyz-se-snese-na-korutany-noc-ozivaji-lyzari-sankari-a-gurmani.html

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.