Kouty nad Desnou a Paprsek jsou lyžařskými perlami Jeseníků

30.11.2012 11:13

Další vylepšení svých služeb připravují na nadcházející zimní sezónu provozovatelé lyžařských areálů v Jeseníkách. Na své si přijdou i běžkaři, neboť ti se mohou těšit nejen na pravidelně upravované běžecké trasy, ale také na novou aplikaci, která o nich bude informovat.
Skiareál Kouty je největší a nejmodernější na Moravě.
Obrázek o celé oblasti Jeseníků zase získají návštěvníci v Rapotíně, kde se otevřelo nové informační centrum. Příznivci sjezdového lyžování budou moci vybírat z nabídky bezmála čtyř desítek lyžařských středisek, která stále rozšiřují a zdokonalují své služby.
Mezi sjezdovými areály je jednoznačně největším lákadlem moderní Skiareál v Koutech nad Desnou, který nabízí především šestisedačkovou lanovku s kapacitou 3200 osob za hodinu a čtyři sjezdovky dlouhé 5,7 kilometrů na ploše 25 hektarů s převýšením 500 metrů. Svojí délkou 2500 a 2300 metrů patří k nejdelším u nás.
Protože odpovídají i požadavkům Mezinárodní lyžařské federace, mohou se na nich pořádat atraktivní závody s kvalitní zahraniční konkurencí. V Koutech však nechybí ani snowpark s umělým osvětlením nebo pojízdný pás v areálu lyžařské školy pro děti a začátečníky.

Zdroj: https://www.novinky.cz/cestovani/tipy-na-vylety/285924-kouty-nad-desnou-a-paprsek-jsou-lyzarskymi-perlami-jeseniku.html

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.