Kvalitní snowboardy pro půjčovny snowboardů a lyžařského vybavení

10.10.2012 15:13

Jaký snowboard má nabízet půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení?

Půjčovna snowboardů by měla ve vlastním zájmu zájemci nabídnout kvalitní snowboard. Proč? Jedná se o její peníze! Půjčovny snowboardů obvykle nabízí značkové snowboardy a to je v pořádku. Nicméně, český výrobce snowboardů HACK, s nímž spolupracujeme, nedávno řešil poptávku ze strany půjčovny snowboardů a to na levný snowboard. Jenže levný a kvalitní jsou protiklady. A pro snowboard z půjčovny to platí dvojnásob. Půjčovna by měla vzít první řadě v úvahu nejen pořizovací náklady snowboardu, ale hlavně jeho výdrž a životnost.

Levné snowboardy do půjčovny nepatří

Pokud bude půjčovna snowboardů hledat levné snowboardy jako řešení svojí primární služby, může se spolehnout, že si koleduje o průšvih. Pokud si někdo půjčí levný snowboard, pak většinou za tzv. standardní cenu. Z toho vyplývá, že návratnost prkna je pro půjčovnu velmi rychlé. Nicméně jen do té chvíle, než si uvědomí základní náležitosti, které jsou s půjčováním spojeny. Hlavními kritériemi, které by totiž měly půjčovny klást na nabízené snowboardy jsou odolnost a vysoká životnost. To je alfa a omega úspěchu. Pokud někdo zlomí půjčený snowboard hned na prvním skoku, koleduje si půjčovna o ztrátu nejen prkna, ale i o možné řešení zranění klienta.

Výrobce snowboardů nabízí pro půjčovny pouze kvalitní prkna

Výrobce snowboardů HACKBOARDS s.r.o. doporučuje kvalitní snowboardy. Ano, umí sice vyrobit i levná prkna. Ale takový snowboard je v praxi použitelný maximálně pro marketingové akce "cena již od". V reálu levné snowboardy nejen  nevydrží stejnou zátěž jako kvalitní a dražší modely, ale přepočítáno na životnost samozřejmě skončí mnohem dřív než dražší modely. Navíc samotný zážitek z jízdy na nekvalitní snowboardu nebude ničím zajímavý a ve výsledku může od snowboardu jezdce odradit. tedy bráno jako extrémní příklad. Pokud tedy sháníte kvalitní prkno do půjčovny lyžařského a snowboardového vybavení, nebojte se a oslovte přímo výrobce snowboardů HACK, firmu HACKCKBOARDS s.r.o.!

 

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.