Ledecký: Kdybychom neměli peníze, dcera se na olympiádu nedostane

05.12.2013 10:36

Při focení pro Magazín DNES brnkal Janek Ledecký v centru Prahy na kytaru a zpíval, co ho napadlo. "Z vás by mohla být superstar," neudržel se jakýsi turista. "V podstatě, teoreticky, mohla," okomentoval Ledecký.
Teoreticky může být brzy superstar i z jeho osmnáctileté dcery Ester - v únoru jede se svým snowboardem na olympiádu do Soči.
Vlastně to není velké překvapení, sport má v genech. Esteřin dědeček, hokejový útočník Jan Klapáč, hrál na dvou olympijských hrách v šedesátých letech, maminka byla výborná krasobruslařka, a otec, zpěvák Janek Ledecký, hraje mimo jiné tenis.
"Když jsme měli ve druhé třídě napsat, co dělají naši rodiče, tak jsem odpověděla, že je táta profesionálním tenistou. Opravdu jsem si to myslela, tenis hrával často, doma měl poháry. Paní učitelka našim naznačila: Možná už byste jí to měli říct, ale oni nic netajili, já si jenom nějak neuvědomovala, že je táta známý zpěvák," vzpomíná Ester v dvojrozhovoru, který vyjde ve čtvrtečním Magazínu DNES.
Janek Ledecký otevřeně říká, že kdyby rodinu finančně nezajistil, žádná olympiáda se nejspíš nekoná.
"Zimní sporty jsou nejdražší ze všech, dražší než golf, takže bez peněz to nejde, zejména v případě Ester, která trvá na tom, že chce jezdit na vrcholové úrovni lyže i snowboard, což je unikum," míní zpěvák.
Pokud by se Ester Ledecká sportem neuživila, v záloze má i hudbu. Alespoň otec ji chválí.

Zdroj: https://revue.idnes.cz/janek-ledecky-a-jeho-dcera-ester-d32-/lidicky.aspx?c=A131203_163943_lidicky_zar

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.