Lyžařský půst končí, první vlek pouští Černá hora. Špindl má nový park

29.11.2013 10:16

V Krkonoších startuje lyžařská sezona. První sjezdovku dnes vyzkouší lyžaři na Černé hoře na sjezdovce Anděl, velkolepé zahájení chystá Špindlerův Mlýn, který otevře i nové snowparky. Další areály zasněžují.
Sice je úzká a klidně by mohla dostat přezdívku "nudle", pro nadšené lyžaře však symbolizuje konec půstu dlouhého více než půl roku. Anděl na Černé hoře v Krkonoších je vůbec první sjezdovkou v České republice, na které se už od dnešního rána lyžuje. Sezona na horách začala!
Středisko v Janských Lázních zasněžuje díky mrazu už přes týden, navíc připadlo i trochu přírodního sněhu. Pro první lyžaře areál připravil zatím půl kilometru dlouhý svah, ke kterému je doveze kabinková lanovka Černohorský expres.
"Klimatické podmínky ale nebyly nejvhodnější, v horních partiích kopců hodně foukalo. I proto jsme rádi, že se nám podařilo připravit část sjezdovky Anděl jako prvním v republice," chlubí se jednatel SkiResortu Černá Hora - Pec Petr Hynek.
Celodenní skipas pro první lyžování vyjde dospělého na 300 korun. Děti zaplatí stovku, junioři a senioři dvě. Cena skipasu platí i na jeden výjezd lanovkou, dál už sjezdaři i snowboardisté využijí kotvu přímo na stráni.
Na zvýhodněný skipas zatím nebude možné uplatnit rodinné jízdné ani balíček 1+1, ceník vedlejší sezony začne platit, teprve až se zprovozní další vleky.

Zdroj: https://hradec.idnes.cz/v-krkonosich-zacina-lyzarska-sezona-d7s-/hradec-zpravy.aspx?c=A131129_2005860_hradec-zpravy_pos

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.