Lyžování na úrovni: Přinášíme průvodce po 21 nejlepších evropských lyžařských střediscích

13.09.2013 21:26

Teploty se stále pohybují vysoko nad nulou, houbaři bedlivě procházejí lesy a sluníčko ještě dokáže zahřát. Ale pokud budete chtít v zimě vyjet na lyže, měli byste o zimní dovolené přemýšlet už teď. Aby na vás zbyl termín, který chcete, a v areálu, který vám vyhovuje. IHNED.cz pro vás připravil průvodce po 21 nejlepších evropských lyžařských střediscích, díky kterému se zorientujete. Najdete ho na adrese ihned.cz/zima.
Cestovní kanceláře v minulých týdnech dodělaly své zimní katalogy. „I přes širokou nabídku cestovních kanceláří jsou i u nás některé zájezdy rozebrány v prvních dnech po zahájení prodeje,“ říká Martin Jindrák z hořovické cestovní kanceláře CK Víkend, která se specializuje na tří-, čtyř- či pětidenní zájezdy autobusem s polopenzí.
Nedostatkové jsou hlavně termíny se zajímavou cenou – například krátké předvánoční zájezdy, k nimž lyžařské areály nabízejí levné skipasy. Velký zájem je už v říjnu také o termíny, kdy míří na hory davy – o silvestrovské pobyty. V dalším kole pak mizí jarní prázdniny, největší poptávka je po týdnu, kdy má prázdniny Praha.
„Stává se nám, že silvestrovské pobyty a některé extrémně výhodné nabídky vyprodáme úplně, u prázdninových týdnů může být výběr zúžený,“ dodává Jindrák.

Zdroj: https://life.ihned.cz/cestovani/c1-60684460-lyzovani-na-urovni-prinasime-pruvodce-po-21-nejlepsich-evropskych-lyzarskych-strediscich

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.