Lyžování v Janských Lázních a Peci propojí rolba

08.10.2013 13:07

Krkonošský SkiResort Černá hora - Pec pod Sněžkou letos nabídne lyžařům možnost dostat se z areálu Černá hora u Janských Lázní do Pece na lyžích a rolbou. Odpadne tak jízda skibusem. Základní cena skipasu pro dospělého v hlavní sezóně zůstane na 620 korunách. Novinkou bude zavedení zvýhodněných rodinných skipasů. Investice do areálů činily přes 40 miliónů korun.
Na Černé hoře přibyly sjezdovky Hofmanky a Zalomená. Většinu z asi tříkilometrové trasy mezi dosud oddělenými středisky lyžaři překonají na lyžích. Na dvou úsecích s mírným stoupáním mezi Černou horou a Pražskou boudou je zdarma svezou rolby.
„Lyžaři z Černé hory a Janských Lázní mohou sjet do Pece pod Sněžkou kdykoli během dne. Stejně tak lidé ubytovaní v Peci pod Sněžkou mohou den strávit na sjezdovkách Černé hory a pak se na lyžích a rolbou vrátit zpět,“ uvedl Petr Hynek ze společnosti Mega Plus, která areály od loňské zimy provozuje.
Z Pece pod Sněžkou do Janských Lázní bude lyžaře vozit skibus. Připravené jednosměrné propojení Černé hory s Pecí pod Sněžkou je podle Hynka prvním krokem k budoucímu lyžařskému propojení všech pěti středisek SkiResortu. Do něj kromě Černé hory a Pece pod Sněžkou patří i menší střediska Černý Důl, Velká Úpa a Svoboda nad Úpou.

Zdroj: https://www.novinky.cz/cestovani/315494-lyzovani-v-janskych-laznich-a-peci-propoji-rolba.html

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.