Na sjezdovce Šacberk dostavěli rotundu s barem. Čekají na kolaudaci

18.12.2012 09:36

Je dobudováno, ale ještě není zkolaudováno. Taková je situace v případě nové "rotundy" na sjezdovce na Šacberku u Jihlavy. V malém stavení tam vzniklo nové občerstvení s posezením. "Ještě běží některé úřední lhůty, které nejdou zkrátit," sdělil provozovatel sjezdovky Pavel Havlíček z firmy Salix Integra. "Do konce roku bychom měli stavbu otevřít. Je to jednoznačně věc, která tady chyběla," doplnil Havlíček, který investoval přes tři miliony korun. "Občerstvení tady vždy bylo, ale to teplo bude dobré. Třeba pro maminy s dětmi," poznamenal Petr Šenk z Humpolce. Objekt má kapacitu pro 50 návštěvníků, na terasu se jich vejde dalších sto. "Ne každý lyžař chce jít dovnitř a svlékat se. Zůstane venku," potvrdil Havlíček.
Vytápění stavby je řešeno přes vyhřívanou podlahu a radiátory. "Budeme tady mít také krbovou vložku s výměníkem. Takže tady bude hořet i za sklem plamen," popsal provozovatel sjezdovky na Šacberku. Areál vlastní město. Salix Integra jej má v pronájmu. Rotundu vybudovala společně s městem. Do Zborné, kde se sjezdovka nachází, jezdí o víkendu na rozdíl od všedních dní pouze sedm spojů MHD z centra Jihlavy. "Linku 5 není ale nutné posilovat. Přes týden sem děcka autobusem jezdí, o víkendech ale dorazí autem s rodiči," poznamenal Pavel Havlíček.

Zdroj: https://jihlava.idnes.cz/sjezdovka-sacberk-u-jihlavy-ma-nove-zazemi-fj6-/jihlava-zpravy.aspx?c=A121217_1867689_jihlava-zpravy_mkk

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.