Největší lyžařská střediska na Slovensku zdraží skipasy

01.10.2013 20:17

Zájemci o lyžování v Tatrách zaplatí v nadcházející sezoně o něco více. Největší lyžařská střediska na Slovensku chystají kvůli rozsáhlým investicím do modernizace areálů zdražení skipasů, někde o šest, jinde až o třináct procent.
Zvýšení cen oznámila kromě jiných společnost Tatry mountain resorts (TMR), která provozuje vleky a lanovky ve Vysokých a Nízkých Tatrách. TMR se podílí i na provozu největšího českého střediska Špindlerův Mlýn v Krkonoších. I tady lyžování podraží, a to zhruba o sedm procent, jednodenní skipas pro dospělého v hlavní sezoně přijde na 750 korun.
Lyžování v největším slovenském skiareálu v Jasné pod horou Chopok v Nízkých Tatrách bude stát dospělého v hlavní sezoně na jeden den 35 eur (zhruba 900 korun). Proti loňsku to představuje šestiprocentní zdražení. Cena šestidenní permanentky stoupne o čtyři procenta na 185 eur. Ještě dráž vyjdou skipasy o vánočních a novoročních svátcích. Naopak mimo sezonu budou ceny nižší. Nově budou moci turisté ušetřit, pokud skipas koupí přes internet.

Zdroj: https://cestovani.idnes.cz/lyzovani-na-slovensku-zdrazi-d26-/lyze.aspx?c=A131001_150828_lyze_tom

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.