Oblečení na snowboard - snowboardové komplety tvoří pohodlné bundy a kalhoty, které nabízí i značka HI-TEC

23.09.2012 13:28

Snowboardové oblečení - značky a výrobci

Kvalitní snowboardové oblečení nabízí řada výrobců. Výrobce tohoto typu oblečení bychom si mohli rozdělit na dvě kategorie. Tou první jsou značky, kteřé nabízejí sportovní a outdoorové oblečení a oblečení na snowabord je tak pouze částí jejich kolekce nebo jsou zde značky, které nic jiného než oblečení na snowboard nenabízejí. Druhý typ značky je přitom v jasné defenzivě, což je dáno sezónností snowboardingu. I kdyby jakákoliv značka působila globálně a dodávala snowboardové oblečení pro celosvětový trh, jen těžko může vytěsnit sezónnost, kdy v zimě je samozřejmě vrchol a v létě naopak okurková sezóna. Jednou ze značek, která má ve svém portfoliu kvalitní oblečení na snowboard je i britský výrobce sportovního a outdoorového oblečení HI-TEC.

Bunda na snowboard - snowboardový komplet se bez bundy neobejde

Oblečení na snowboard tvoří snowboardová bunda a snowboardové kalhoty. Takto v celku je nazýváme snowboardový komplet. HI-TEC pochopitelně nabízí jak snowboardové bundy, tak snowboardové kalhoty. Jeden model ovšem nestačí a tak jich má HITEC v zásobě několik. Základem bundy na snowboard je pochopitelně výrazný vzor a volný střih. Jízda na snowboardu vyžaduje víc pohybu, než jízda na sjezdovkách, takže používat klasickou zimní bundu na snowboardu sice lze, ale je to vždy za cenu omezení nebo kompromisu. Pokud chce někdo skutečně dobře jezdit, je potřeba aby si sehnat i kvalitní snowboardový komplet. Tedy nejen bundu na snowboard, ale i snowboardové kalhoty a doplňky.

Kalhoty na snowboard + doplňky

HITEC nabízí snowboardové kalhoty i snowboardové bundy. Kalhoty na snowboard samozřejmě definujeme stejně jako bundy, tedy výrazným vzorem a volným střihem kalhot. Kromě toho jsou kalhoty na snowboard dvojího typu - mohou a nemusí mít kšandy a pak i další vychytávky, jako jsou sněžné pásy a další. Nejobvyklejší materiál pro snowboardové kalhoty tvoří softshell nebo nylon. Doplňky na snowboard tvoří klasické rukavice, čepice a ponožky v úpravě termo. Tedy ponožky, které hřejí a dobře odvádějí pot. Oblečení lze doplnit o termoprádlo. HI-TEC nabízí jak čepice a rukavice, tak pochopitelně i termoponožky a termoprádlo.

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.