Originální snowboard od výrobce není to, co by outsourcing výroby snowboardů s nálepkou "Made in China" mohl kdy nabídnout

13.08.2013 17:54

Snowboard "Made in China"

Pokud hledáte levný snowboard, pak je samozřejmě potřeba poptat prkno od výrobce. Levné snowboardy vám přitom nabídne výrobce nejčastěji z Asie, tedy s typickým dovětkem "Made in China". Česká republika přitom má výrobce snowboardů, kteří dodávají snowboardy pro světové značky jako je Burton nebo Head. Český výrobce snowboard vyrobí, dodá logo Head či Burton a prkno jde do světa. Říká se tomu outsourcing a dělá ho například český výrobce Sporten, který se ale spíš než na snowboardy zaměřuje na sjezdové a běžecké lyže. Nicméně výroba v Čechách má celosvětově rozhodně lepší zvuk, než snowboard vyrobený s nálepkou Made in China. V Česku přitom ale existuje výrobce, který má globální ambice, jenom čeká na ten správný odraz. Jedná se o ručně vyráběné snowboardy značky Hackboards.

Snowboardy jako originál

Všechny vyráběné snowboardy pro Head nebo značku Burton jsou produktem velkokapacitní a sériové výroby. Česká a  ruční výroba ale nabízí nejen "řemeslo", ale i originalitu. Značka Hackboards umí vyrobit každý snowboard jako originál a tomu se nikdy prkna "Made in China" nemůžou nikdy vyrovnat. Originální snowboard přitom není o ceně výroby, ale o nápadu a hlavně - o komunikaci výrobce se zákazníkem! A který velkokapacitní výrobce má čas řešit individuální dekor, protože ano, je to právě dekor, čím se snowboardy Hack liší od značek Burton nebo Head či jiných  brandů. U výrobce prken Hackboards si totiž dekor pro snowboard dodává přímo zákazník a tak vzniká prkno jako originál, který nikdo jiný na svahu nemá.

Snowboard shop a expanze do zahraničí

Hackboards mají snowboard shop, mají originální produkt a letos i snahu prorazit konečně do zahraničí. Pomoci jim v tom přitom nemá nákladný marketing a výstavy, ale SEO optimalizace. SEO, pomocí kterého se web výrobce snowboardů postupně prokousává globálními výsledky vyhledávání mezinárodně používaného slova "snowboard" prokousává k předním pozicícm. Tak, aby zaujal a o snowboardy Hack pak mohli projevit zájem i zákazníci za zahraničí. Loni se například řada snowboardů prodala do Francie a protlačil je tam právě originální dekor a země původu. Letos Hack znovu čeká kus práce v rámci trhu se snowboardy. Snowboard shop je přitom připraven přijímat objednávky snowboardů prakticky nonstop!

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.