Outdoorová sportovní kamera SJ4000 na lyže i snowboard

19.09.2014 10:19

SJ4000 není GoPro, i když vypadá stejně

Design outdoorové kamery SJ4000 nápadně připomíná průkopníka ve svém oboru, sportovní kameru GoPro Hero 3. Nicméně faktem zůstává, že sportovní kamera SJ4000 představuje originální a svébytný výrobek, který se možná u GoPro inspiroval, nicméně nabízí úplně jiné pojetí adrenalinového natáčení. Pomocí sportovní kamery SJ4000 nicméně nepořídíte o mnoho horší záběry, než při natáčení s GoPro Hero 3. Nicméně samozřejmě hodně záleží na účelu, ke kterému má video sloužit. My už víme, že sportovní kamera SJ4000 bez problémů zvládne natočit video v takové kvalitě, jako GoPro. Nicméně samozřejmě v mezních situacích bude leader trhu vždycky lepší. Nicméně je tady ještě jiný aspekt, než kvalita videa.

Cena outdoorové sportovní kamery SJ4000

Tím aspektem je pochopitelně cena, za kterou je sportovní kamera SJ4000 prodávána. A to nejen cena samotné kamery, ale i cena příslušenství pro adrenalinové natáčení videa. U GoPro si člověk koupí kamery pořizuje samotný přístroj a příslušenství, tedy hlavně držáky, si musí dokoupit zvlášť. U SJ4000 je situace diametrálně  odlišná. U téhle outdoorové kamery dostanete v rámci ceny všechny držáky, voděodolné pouzdro a pro natáčení vám tak prakticky nebude nic chybět. V létě byla kamera nejvíc žádána motrkáři a dovolenkáři. Zima ale přinese zásadní obrat v typu zákazníka, nikliv v účelu použití outdoorové kamery.

Kamera na snowboard i sjezdovky

Sportovní outdoorová kamera SJ4000 bude samozřejmě v zimě nejčastěji doplňkem pro lyžaře a snowboardisty. Pomocí držáků si kameru můžete upevnit na helmu a vyrazit s ní sjíždět svahy. Klidně upravené sjezdovky, ale třeba taky adrenalinový freeride. Je dobrý jezdit snowboard, ale je blbý o tom nedat nikomu vědět. pomocí outdoorové kamery SJ4000 ale už nebud eproblém nahrát video, píchnout ho na Youtube a sdílet s kamarády svoje adrenalinové zážitky, které by ale byly bez sportovní kamery těžko zachytitelné. A natáčet snowboardovou jízdu jako video na mobil? Pche! A pokud se vám nechce utrácet za GoPro Hero 3, pak si kupte outdoorovou kameru SJ4000 a šup s ní na lyže nebo snowboard :)

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.