PPF ukázala v nové výroční zprávě Kellnera na kiteboardu a snowboardu

18.07.2013 15:09

Skupina PPF vydala novou výroční zprávu. Ta je tradičně ojedinělým místem, kde se šéfové nejbohatší české finanční skupiny ukazují světu na nových fotografiích. Pojetí fotografií letos mnohé překvapí. Už titulní fotografie naznačují, že místo kanceláří nás čeká výlet ven, mimo jiné na zasněžené vysokohorské svahy.
Místo elegantních obleků a zadumaných obličejů se totiž Kellnerovi lidé ukazují při svých oblíbených činnostech mimo práci.
Petr Kellner tak na jednom snímku drží na pláži svůj oblíbený kiteboard, na jiné zase klopí hrany svého snowboardu v bílém prašanu. Není zde uvedeno, odkud fotografie pochází.
"Výroční zprávu za rok 2012 jsme výtvarně pojali ve volnějším stylu než v jiných letech: na fotografiích představujeme lidi z PPF zachycené při jejich nepracovních aktivitách. Rozhodně to však neznamená, že bychom v uplynulém roce jen relaxovali," vysvětluje v úvodním slovu výroční zprávy Petr Kellner, většinový majitel a zakladatel PPF.

Zdroj: https://ekonomika.idnes.cz/kellner-v-nove-vyrocni-sprave-jezdi-na-kitu-i-snehu-f8b-/ekoakcie.aspx?c=A130718_131102_ekoakcie_fih

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.