Putin vyrazil na inspekci do Soči, sjezdovky vyzkoušel na vlastní kůži

04.01.2014 21:32

Ruský prezident Vladimir Putin se v doprovodu premiéra Dmitrije Medveděva vypravil na inspekci olympijských sportovišť v Soči. Pět týdnů před začátkem sportovního svátku si oba politici areál vyzkoušeli na vlastní kůži.
Putin s Medveděvem si prohlédli dva areály, kde se bude závodit v biatlonu a běhu na lyžích. Mluvčí prezidenta zdůraznil, že Putin v následujících dnech navštíví všechny areály a bude sledovat nácvik zahajovacího ceremoniálů olympiády.
Zveřejněné záběry ukazují oba politiky, jak sjíždí jednu ze sjezdovek. Po sportovním výkonu si Putin s Medveděvem dopřáli sklenku svařeného vína na terase. Šéf Kremlu si později udělal čas i na přátelský hokejový zápas. Na ledu si s ním zařádil i běloruský diktátor Alexandr Lukašenko.
Putin také v sobotu zmírnil omezení, které v dějišti zimní olympiády v Soči zapovídalo do března jakékoli demonstrace, píše agentura ČTK. Protestovat však bude možné jen v určených zónách. Původní zákaz kritizovali obhájci lidských práv jako neústavní.
Podle agentury Reuters je to z Putinovy strany další krok, který má před nadcházejícím sportovním svátkem vylepšit obraz Ruska. Vstřícným gestem už byla nedávná amnestie, díky které se mimo jiné dostal na svobodu Michail Chodorkovskij a dvě členky Pussy Riot.

Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/putin-navstivil-olympijske-soci-zalyzoval-si-a-dal-si-svarene-vino-1fw-/zahranicni.aspx?c=A140104_111959_zahranicni_dam

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.