Reklama, PR články a další možnosti prezentace pro internet, snowboard a snowboardy

08.01.2013 09:58

Internetová reklama formou SEO optimalizace

Ař nejlákavější je SEO optimalizace, existují i jiné možnosti, které prezentace na internetu nabízí. Pojďme si je tedy představit. A začneme tím, proč se na internetu výbec prezentovat. Internet je místem číslo jedna z hlediska čerpání informací. To znamená, že pokud dnes někdo něco hledá, nebere si do ruky telefonní seznam. Kdepak. Zapne počítač, internet a zadá co potřebuje. Třeba snowboard. A internetový vyhledávač (v ČR nejčastěji Seznam nebo Google) mu vyhodí nabídku webových stránek, která může obsahovat nejen klasické weby, ale i internetový obchod se snowboardy apod. Pokud takový obchod nebo internetový snowboard shop provozujete a chcete vědět, jak se na první pozice dostat, apk je tu pro Vás SEO. SEO, počeštěně též SEO optimalizace, představuje zvláštní směs úkonů s jejichž pomocí se váš eshop se snowboardy nebo odkaz na kamenný obchod dostanou v rámci vyhledávače Google a Seznam na přední pozice. Pro samotné SEO jsou velmi důležité PR články, které ale fungují i samostatně.

PR články a prezentace na internetu

Psát kvalitní PR články znamená nejen budovat zpětné odkazy pro shop nebo internetový obchod, ale současně vytváře i obsah internetu, který sám o sobě (může, ale nemusí- záleží jak moc jsou články z hlediska obsahu a SEO kvalitní - o tom jindy) generuje návštěvnost. PR články tedy mohou fungovat nejen jako zpětné odkazy na snowboard shop, ale současně mají i další reklamní potenciál. Ve výsledku taková komplexní reklama s PR články může představovat blog jako je Snoubord.cz, kde články odkazují na konkrétní weby a eshopy, ale současně jsou samy určeny jako plocha pro zobrazování reklamy. V rámci PR je to geniální možnost dvojího využití internetového obsahu.

PPC pro snowboard nebo snowboardy?

Poslední zde uvedenou možností je tzv. PPC reklama. PPC reklama je reklama realizovaná pomocí proklikových kampaní (Seznam Sklik a Google AdWords). Zde, narozdíl oD SEO optimalizace, nejde o žádnou alchymii, ale o placené pozice, které Google a Seznam zobrazují ve výsledcích vyhledávání. Pozice PPC reklamy je pak ovlivněna cenou nastavenou za proklik a úspěšností PPC reklamy (CTR). Jiná cena za proklik bude na slovo snowboard (obecně vyšší) a jiná za slovo snowboardy (je méně hledané, což ale neznamená, že bude proklik levnější). Pokud vás zajímá možnost prezantace a reklama na internetu, kontaktujte specialistu, kterým je Agentura PPC MAX na www.ppc-max.cz.

Děkujeme

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.