Reschenpass: lyžařský ráj s atmosférou dávných časů

14.02.2013 17:52

Skiareál Reschenpass, ležící v Jižním Tyrolsku v místě, kde se setkávají hranice hned tří států - Rakouska, Švýcarska a Itálie, se plným právem pyšní marketingovým označením Skiaparadies (česky lyžařský ráj).

Moderní skiareál Reschenpass totiž vznikl propojením hned tří areálů. Největším z nich je Bergakstel ležící na rakouském území, další dva menší areály Schöneben a Haider Alm pak najdete na italské straně. Ve všech třech střediscích platí jediný skipas a doprava mezi nimi je zjednodušena bezplatnými skibusy, které jezdí, jak jsme si ověřili na vlastní kůži, v příjemně četných frekvencích.

V souhrnu tak nabízí lyžařům a snowboarďákům skiareál Reschenpass na 120 kilometrů výborně upravených sjezdovek v nadmořské výšce od 1400 do 2850 metrů nad mořem. Když se podíváme na obtížnost sjezdovek (26 km černých, 46 km červených a 42 km modrých) a vezmeme v potaz i fakt, že skiareál disponuje opravdu úžasně širokými svahy, je zřejmé, že je Reschenpass vhodný nejen pro zkušené lyžaře, ale také pro začátečníky. K přesunům po svazích je pro návštěvníky areálu k dispozici 24 lanovek, z toho z toho 3 kabinové, 10 kotev a ostatní sedačkové.

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.