Ruský gigant se vznesl nad Plešivec. Vrtulník instaluje podpěry lanovek

12.07.2013 15:35

Velkou událostí žijí stavitelé skiareálu na krušnohorském Plešivci. V pátek ráno se nad něj vznesla ruská helikoptéra, která patří k největším civilním vrtulníkům v Evropě. Na Plešivci instaluje podpěry pro všechny tři plánované lanovky.
Stavba areálu je rozdělena do dvou etap. Zatím se koná první, druhá ji ale bude v krátké době následovat.
"Rádi bychom areál spustili na začátku prosince. Při první etapě postavíme všechny lanovky, tři sjezdovky, zasněžovací systémy nebo například osvětlení. Ve druhé etapě přijdou na řadu další dvě sjezdovky a obslužné budovy," popsal Petr Voráček, který je manažerem investorské společnosti HR Agency.
Návštěvníky chce Plešivec lákat na sníh vyrobený špičkovým systémem, 40 až 60 metrů širokými sjezdovkami všech stupňů obtížnosti a perfektním zázemím a servisem.
Nejdelší, a to modrá sjezdovka, bude téměř dva kilometry dlouhá a povede z Plešivce až do Pstruží. Sjezdaři a snowboardisté si tu užijí i černou a červenou trať. "Budeme areálem pro celou rodinu a lidem nabídneme samé nové věci. Nic repasovaného, " shrnul Petr Voráček.

Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/vrtulnik-instaluje-podpery-lanovek-na-plesivci-fto-/domaci.aspx?c=A130712_121613_vary-zpravy_pl

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.