Schumacher ohrozil svůj život, když chtěl pomoci zraněné dívce

02.01.2014 13:06

Leží v kritickém stavu na klinice v Grenoblu a celý sportovní svět se modlí za jeho uzdravení. Sedminásobný šampión formule 1 Michael Schumacher se vážně zranil při lyžování a všeobecně se má za to, že doplatil na svou závislost na adrenalinu. Deník Bild však přišel s verzí, že k hrozivému pádu vůbec nedošlo v extrémní rychlosti. Schumi havaroval podle deníku proto, že chtěl pomoci zraněné dívce. Proto také opustil sjezdovku a na nezpevněném hlubokém sněhu narazil hlavou o skálu.
Ostře sledovaná havárie se mění v tajemný příběh. Veřejnost strachující se o život famózního pilota žije v přesvědčení, že důvodem havárie Michaela Schumachera na lyžích byla jeho závislost na adrenalinu. Ve formuli 1 byl přece zvyklý testovat hranice rychlosti a možnosti monopostu...
Najednou se však objevila verze, že milovník rychlosti se vážně zranil kvůli něčemu úplně jinému.
Již první informace konstatovaly, že se Schumi na lyžích ocitl tam, kde neměl co dělat. Deník Bild teď ovšem tvrdí, že sedminásobný mistr světa riskoval své zdraví kvůli tomu, že se snažil dostat ke zraněné dívce, která je navíc dcerou jeho dobrého přítele.
Rodák z Kerpenu se k ní duchapřítomně vydal, aby jí pomohl postavit se na nohy. Schumacher se však ocitl na nezpevněném hlubokém sněhu, následovala kolize a náraz hlavou na skálu.

Zdroj: https://www.sport.cz/moto/formule1/clanek/536292-schumacher-ohrozil-svuj-zivot-kdyz-chtel-pomoci-zranene-divce.html#hp-sez

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.