Silvestr 2013 a snowboard? Jedině v zahraničí. Nejblíž jsou Alpy (Rakousko, Itálie, Německo, Francie a Švýcarsko) a Slovensko (Tatry)

16.12.2013 17:07

Snowboard a oslava Silvestra 2013 - Tatry nebo Alpy?

Přemýšlíte, jak spojit letošní Silvestr a oslavu konce roku a užít si přitom snowboard? Letos, tedy na Silvestra 2013 se hledejte pouze možnosti, které nabízejí zahraniční destinace. České hory nemají na snowboarding dostatek sněhu. A bez sněhu je vám snowboard k ničemu. Silvestra sice oslavit můžete, nicméně bez další přidané hodnoty. Z toho důvodu je dobré zjistit, jaké možnosti se nacházejí v zahraničí. Nejblíže jsou nám Alpy a Tatry, kde je dostatek možností ubytování a přitom jsou tamní hory dost vysoké na to, aby mohly nabídnout pro snowboarding dostatek sněhu. Zlí jazykové přitom říkají, že Slovenské Tatry se stran nabídky mohou poměřit s Alpami, které ale zase pro snowboarding nabízejí zásadně lepší podmínky.

Ubytování a silvestrovský pobyt 2013 - online katalog a vyhledávání

Silvestr na horách je samozřejmě spojen s potřebou ubytování. Pokud hledáte ubytování s výhledem, že budete během pobytu využívat snowboard, pak je dobře hledat a vybírat destinace především podle toho, zda pojedete na hory jako rodina nabo skupina přátel. Pro skupinové ubytování je lepší chalupa, pro rodiny penzion nebo hotel či rodinný apartmán. Alpy i Tatry nabízejí pro tento účel celou řadu možností. Pro zjištění konkrétní nabídky je dobré využít online vyhledávání ubytování a nebo katalogy specializované na snowboarding. Samozřejmě máme na mysli online katalogy. Pro Slovensko (Tatry), Rakousko, Itálii, Německo, Švýcarsko i Francii (Alpy) jich existuje celá řada.

Pobyt se snowboardy - zapomeňte na Krkonoše!

Skupiny přátel i rodiny cestující se snowboardy je samozřejmě vhodnější, využít specializované nabídky ubytování právě pro tento účel. Díky online vyhledávání lze nabídky takového ubytování pro zájemce se snowboardy vcelku snadno vyselektovat. Letos pro snowboard prostě nemají české hory co nabídnout, tak je samozřejmě nutné hledat silvestrovský pobyt v zahraničí, kde mají hory sníh. Zkuste Slovensko, Rakousko, Itálii, Německo, Francii a nebo Švýcarsko. Tatry a Alpy letos pro snowboarding nabídnou víc, než Krkonoše.

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.