SJ4000 - sportovní kamera na snowboard i lyže. Součástí outdoorové kamery jsou držáky, umožňující připevnit kameru na přilbu. A nově i Wi-Fi.

15.10.2014 09:19

Sportovní kamera SJ4000, co vypadá jako GoPro Hero 3

Jako první se na trhu objevila sportovní kamera GoPro a svým příchodem dost zásadně ovlivnila outdoorové natáčení videa z prostředí adrenalinových sportů a různých sportovních aktivit. GoPro se stalo legendou a jeho aktuální model Hero 3 velmi žádaným a kvalitním zbožím. A jako každá legenda, i GoPro získlao svého následovníka. Stala se jím outdoorová kamera SJ4000, která trochu může svým vzhledem GoPro Hero připomínat. Nicméně je SJ4000 svébytná sportovní kamera, která sice má podobný vzhled jako Go Pro Hero 3, nicméně vybavení a cenovou politiku má svojí vlastní. Tím hlavním rozdílem mezi GoPro Hero a SJ4000 je hlavně fakt, že outdoorvá kamera SJ4000 nabízí všechny držáky již jako součást základní ceny. Samozřejmě, že pro SJ4000 lze dokoupit příslušenství, nicméně pro základní využití sportovní kamery stačí opravdu hlavně držáky, které jsou součástí jejího balení.

Outdoorová kamera SJ4000 a příslušenství (držáky jsou v ceně)

Nabízená outdoorová kamera má v ceně držáky na přilbu, držák na kolo nebo motorku, držák na stativ a další sofistikované držáky pro snadné upevnění outdoorové kamery kamkoliv je třeba. Stran doplňkového příslušenství, které výrobce v ceně kamery nenabízí najdete například držák kamery do auta nebo autonabíječka. Nejžádanější příslušenství outdoorové kamery SJ4000 je pak náhradní baterie. Novinku představuje monopod, tedy tyč k upevnění sportovní kamery, která umožňuje natáčení ve zvlášť nepřístupných místech. Nicméně na sjezdovky nebo snowboard je hlavní držák outdoorové kamery na helmu.

SJ4000 s WiFi umožňuje přenášet video v reálném čase na smartphone, tablet nebo notebook

Novinkou je SJ4000 s Wi-Fi. Pomocí tohoto připojení lze video streamovat na notebook nebo smartphone či jiné zařízení (například tablet). Nicméně pokud chcete kameru využívat na snowboard nebo lyže, je otázkou její reálná využitelnost. Pokud si nejdte jistí smyslem Wi-Fi pro vaše sportovní a outdoorové aktivity, pak možná zvažte koupi kamery bez WiFi. Ušetříte příplatek za tuhle funkci a zároveň získáte přesně ten typ kamery, kterou pro svoje natáčení reálně využijete. Snowboard je dynamický sport a ač se to nezdá, Wi-Fi k němu moc nepatří, protože sjezdovky jsou rozlehlé a dosah Wifi omezený.

 

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.