Ski areály v Beskydech spolupracují, aby přilákaly víc hostů

29.11.2012 18:10

Provozovatelé lyžařských areálů v Beskydech spojují síly, aby se jim lépe dařilo lákat zimní hosty. Návštěvníci, kteří se ubytují v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích, si třeba budou moci s vícedenní permanentkou zalyžovat nejen v místním areálu Razula, ale i blízkých centrech Kohútka a Bílá. Dohromady si tak užijí 15 km sjezdovek ve Zlínském i Moravskoslezském kraji, v Kohútce a Bílé s komfortem sedačkových lanovek.

Permanentky do tří spolupracujících lyžařských areálů mohou takto získat lyžaři, kteří od ledna do konce března 2013 spojí návštěvu Beskyd s ubytováním v některém ze tří hotelů Resortu Valachy – Lanterně, Horalu a Galiku. Permanentky jsou navíc již zahrnuty v ceně zvýhodněného lyžařského pobytu Zimní dovolená v Beskydech, který zahrnuje i další bonusy - ubytování dětí do 12 let zdarma, masáž či volný vstup do relaxačních center s bazény.

„Lyžaře a snowboardisty málokdy baví trávit více dnů na jednom místě. Díky tomuto propojení ski areálů nemusí mít obavy z jednotvárnosti nebo i nedostatku sněhu,“ vysvětluje šéf Ski areálu Razula Leo Bača. Spolupráce tří ski areálů je předzvěstí rozsáhlejšího projektu společného skipasu, který se na Valašsku v současné době připravuje. Kromě Razuly či Kohútky se do něj mají zařadit ještě další lyžařská centra regionu.
Zdroj: https://www.novinky.cz/vase-zpravy/zlinsky-kraj/vsetin/2057-13921-ski-arealy-v-beskydech-spolupracuji-aby-prilakaly-vic-hostu.html

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.