Snowboard není snoubord aneb co s webem, který propaguje snowboardy a jmenuje se špatně

04.01.2013 15:53

Snowboard vs. snoubord

Snoubord.cz samozřejmě není snowboard .cz. Nicméně je překvapivé, kolik lidí to nezajímá a na slovo snoubord tento web navštíví. Web... Hmmmm... Možná spíš blog. Jenže blog by mohl obsahovat alespoň nějaké informace nebo nedejbože osobní názory. Místo toho se Snoubord.cz tváří jako pseudeoregulérní stránka, která chce být jakýmsi portálem nebo rozcestníkem pro služby a možnosti, které snowboard nabízí. Například naše firma pro snowboard nabízí online reklamu. Mimochodem, doména snoubord.cz byla původně registrována právě kvůli online reklamně. Stalo se tak hned po jendání s výrobcem snowboardů a je tomu už rok. Tenkrát jsme se na spolupráci ohledně optimalizace jeho webu na slovo snowboard nedohodli, jenže už bylo zaregistrováno a je škoda zahazovat doménu jen tak (jen takový flashback: kdysi jsme vlastnili doménu www.ceskadrogerie.cz a protože nám byla po roce k ničemu, nechali jsme jí vyexpirovat. Mezitím si jí koupil někdo jiný a na přímý dotaz nám jí za 40.000,- Kč nabídnul - i takový je internet).

Snowboardy a informace

Snoubord zatím snowboardy řeší spíš okrajově. Důvodem je fakt, že neexistuje žádná redakce ani dostatečně kompetentní osoba nebo jiná hlava pomazaná, která by zajistila skutečný obsah a dodala originální informace a nápady. Snoubord je trochu databáze snowparků a sjezdovek, trochu reklamní nosič a pak jsou zde další kategorie, kde by mohly být databáze prodejců snowboardů, eshopy a internetové obchody, bazar se snowboardy a další kvalitní obsah. Jenže to nemá kdo dělat. Existuje taky možnost doménu snoubord.cz prodat, ale chtěl by jí někdo? A k čemu?

Snowboard a reklama

SEO na slovo snowboard bylo nakonec zahájeno, takže se doména snoubord zatím prodávat nebude (SEO = v podstatě internetová reklama). Navíc síla téhle domény není, jak již bylo zmíněno, v podobnosti se slovem snowboard, ale s faktem, že generuje přímou návštěvnost a to jenom vypovídá mnohé nejen o snowboarďácích, ale o našem národě obecně (hlavně nemyslet). Pokud vás tedy zajímá reklama na snowboard, napište nebo zavolejte. Jinak z toho asi víc nevypotíme. hezký víkend!

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.