Snowboard od českého výrobce - originální a kvalitní snowboardy HACK

02.10.2012 10:26

Snowboard HACK

HACK je původní značky pro kvalitní originální český snowboard. Snowboard HACK pochází z Nového Města na Moravě. Nové Město na Moravě leží v kraji Vysočina, což je vzhledem k vycentrovanosti této polohy naprosto strategiská poloha. Když si přičteme kopce a mnohé sjezdovky plus nádhernou přírodu na dosah a krásy CHKO Žďárské vrchy, můžeme pak snáze pochopit, proč je Vysočina, potažmo Nové Město na Moravě a jeho okolí rájem pro lyžaře. Výrobce snowboardů HACK má přímo v Novém Městě konkurenci a tou není nikdo menší než další český výrobce sjezdovek, lyží a snowboardů, společnost SPORTEN. Zatím co se ale Sporten, při vší účtě, soustředí na masovou výrobu a jeho největšími odběrateli jsou světové značky lyží a snowboardů, HACK jde cestou kvality a originality, které nemůže masová výroba nikdy nabídnout.

Originální a kvalitní snowboardy

HACK byla původní značka pro kvalitní snowboardy. V nedávné době získal výrobce významného investora a ten přidal k nesporné kvalitě prken HACK navíc originalitu. To ale samozřejmě nebylo vše. Značka HACK se změnila na společnost HACKBOARDS, která nabízí původní koncepci výroby snowboardů. Kvalita, kterou snowboardy HACKBOARD nabízejí, byla podpořena o možnost nechat si vyrobit snowboard jako originál. Originální snowboardy pro každého zákazníka přitom nenabízí žádná značka. Důvodem je fakt, že výrobní kapacity nutí velké a světově známé výrobce snowboardů zatížit výrobní linky na maximum. Menší výrobce pak ale dokáže nabídnout něco víc a tím je právě snowboard - originál.

Originální design přímo od výrobce snowboardů

Výrobce snowboardů HACK nabízí na svoje kvalitní snowboardy službu, kterou se z prkna stane skutečný originál. Každý zákazník společnost HACKBOARDS má na výběr ze dvou možností. Buďto si koupí snowboard z sériového typu. Nebo bude chtít víc a pak se rozhodne pro originální snowboard. Originální snowboard vzniká přímo ve spolupráci s výrobcem. Zákazník dodá výrobci snowboardů grafický podklad pro zamýšlený snowboard a ten mu prkno nejen vyrobí, ale použije na něj právě dodaný podklad. takhle vznikne snowboard - originál.

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.