Snowboard online - SEO optimalizace pro snowboard shop přinesla výsledky hlavně pro Google. V létě SEO zaměříme na wakeboard a kiteboard.

29.03.2013 17:11

Snowboard online reklama formou SEO optimalizace

Letošní zimní sezóna byla první, kdy jsme dělali SEO pro snowboard. Tedy pro klíčové slovo snowboard a to v rámci online propagace webových stránek výrobce snowboardů. Výsledky online kampaně byly během sezóny rozpačité, nicméně po jejím skončení konečně přinesly kýžou první stranu ve výsledcích vyhledávání na Google a to jak na slovo snowboard, tak na české množné šíslo snowboardy. To je pozitivní start a dobrá zpětná vazba na příští rok, kdy budeme moci na síle letošní SEO optimalizace stavět a tlačit web výrobce nahoru nejen na Google, ale konečně se snad dostane i na český Seznam. V rámci SEO optimalizace jsme vytvořili i autonomní a plně funkční snowboard shop.

Snowboard shop nabízí nejen snowboardy

Námi vytvořený snowboard shop neměl za úkol prodávat snowboardy (a vzhledem k pozdnímu startu se přes něj ani žádný snowboard neprodal). Tento snowboard shop fungoval hlavně jako microsite pro web výrobce, kam odkazoval na snowboardy. Možná si říkáte, že dělat snowboard shop jako microsite je poněkud přehnané. Opak je ale pravdou. Nabídnout dnes online snowboard znamená vrhnout se do vod obrovské konkurence a protlačit tak pomocí SEO optimalizace webové stránky výrobce snowboardů není automatické. A extrémní situace vyžadují extrémní řešení. Takže ano, vybudovat snowboard shop je naprosto přirozená součást SEO optimalizace pro snowboardy.

Snowboardy na léto nahradí wakeboard a kiteboard

Snoubord.cz je ve své podstatě rovněž microsite, která ale nepropaguje jenom snowboardy. Snowboard je sezónní, tedy zimní záležitost a aby měl výrobce co dělat v létě. V létě je o snowboardy minimální zájem, což je dáno počasím. Nicméně naše SEO aktivity přes léto neskončí. V rámci podpory webových stránek výrobce nahradí snowboard během letní sezóny online reklama na kiteboard a wakeboard. Wakeboard je prkno, které se tahá po vodě za lanem a kiteboard používá pro svůj pohon drak, tedy laicky řečeno velký říditelný padák. Kiteboard může fungovat jak na vodě, tak na sněhu. SNowboard a wakeboard jsou pouze jednoúčelová prkna.

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.