Snowboard schovejte do skříně a na léto vytáhněte wakeboard!

03.03.2013 21:09

Snowboard a snowboarding

Wakeboard je, jak název napovídá, podobné prkno jako snowboard. Obě prkna se shodují v polovině významu a to ve slově prkno -  board. Nicméně, snowboard je určený na jízdu na sněhu, kdežto wakeboard je prkno určené na vodu. Zajisté chápete, že lidí se historicky usazovali v přívětivých krajích, u řek a apod. A většina lidstva tedy žije jinde, než horách či spíše velehorách, kde by byl sníh celý rok a na snowboard tak "dojíždí". Snowboardová sezóna ale trvá při maximálně příznivých podmínkách necelý půl rok. Co ale po zbytek roku, když je pro vás snowboard smyslem bytí, ale v létě tohle prkno schováte do skříně?

Wakeboard a wakeboarding

Wakeboarding je, stejně jako snowboarding, relativně mladý sport a k jeho "realizaci" je potřeba wakeboard. Wakeboard je, jak jsme si už stihli říct, prkno. Tedy wakeboardy jsou něco podobného jako snowboardy. Nicméně, na snowboarding je potřeba sníh a na wakeboarding voda. Wakeboard je prkno, které je tažené po vodní hladině - tedy fakticky po rovině, kdežto snowboard je určen na sníh a jízdu z kopce. Wakeboard má v České repuvlice stejné unikum jako snowboardy a to výrobce, který wakeboardy vyrábí a k tomu nabízí wakeboard jako skutečný a jedinečný originál.

Wakeboardy, kiteboard a kiteboardy

Opět je to výrobce Hackboards, kdo nabízí originální wakeboardy. Wakeboardy ale samozřejmě nejsou poslední co Hackboard nabízí. ALe pozor! Pro jízdu na vodě nestačí vzít snowboard, pojmenovat ho wakeboard a pustit na trh. Tov  žádném případě! Wakeboard má svojí unikátní kontrukci a tvar desky, jiné hrany než snowboard a samozřejmě i celkově jiný profil. Kromě toho, že Hackboards umí nabídnout originální wakeboardy, mají ve svém portfoliu ještě kiteboardy pro kiteboarding. Pro kiteboarding opět platí, že kiteboard je unikátní prkno pro tento sport a ne jen přejmenovaný wakeboard nebo snowboard!

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.