Snowboard - SEO optimalizace jako reklama pro snowboardy

03.12.2012 17:37

Snowboard a SEO optimalizace pro prodejce snowboardů

SEO na slovo snowboard je samozřejmě velmi žádaná disciplína. Co to ale SEO je a proč právě slovo snowboard? Co je to snowboard je jané. Ač se tento web jmenuje snoubord, je jasné, že kdyby byla volná doména snowboard.cz, koupili bychom jí. Pro SEO sice dnes není doména tím hlavním, nicméně už jenom samotná 100% shoda + mezinárodní přesah domény snowboard, byť s koncovkou .cz má sám o sobě přínos v podobě přímé návštěvnosti lidí, kteří zadají přímo www.snowboard.cz. Pro ty, kdo zadají snoubord.cz jsme tady my. Půlka z nich si přitom myslí, že zadali správně slovo snowboard a druhá půlka si myslí, že si z nich děláme srandu. Neděláme! Blog a web Snoubord vzniknul právě kvůli SEO optimalizaci webových stránek výrobce snowboardů. Jedná se o českou firmy, která má svůj název a brand, takže doména snowboard by pro ní byla přínosem, nikoliv ale cílem.

Snowboardy a SEO pro web, eshop nebo internetový obchod

SEO optimalizace musí samozřejmě zahrnovat i množný tvar snowboardy. Jsme v Čechách a tady se na to hraje. Takže nestačí cílit web nebo shop jenom na slovo snowboard, ale je potřeba vědět, že cca. 25% hledajících zadává množný tvar a tím jsou snowboardy. 25% je přitom výrazná návštěvnost nejen pro inetnetový ocbhod nebo web, ale hlavně spousta ušetřených nákladů. pokud máme dobře zvládnuté SEO pro snowboard a nemáme snowboardy, jsou samozřejmě náklady na propagaci například pomocí PPC reklamy výrazně nižší než by tomu bylo u slova snowboard. Na druhou stranu je tady právě SEO optimalizace, která je levnější než PPC reklama a přitom generuje obrvskou návštěvnost z vyhledávání webů a eshopů na internetu.

PPC reklama pro shop s nabídkou snowboardů

PPC je pro tématiku snowboardů přeci jenom nákladnější reklama než SEO optimalizace. Zatímco SEO optimalizace je tak nějak součástí webu nebo shopu, PPC reklama cílí na internetový obchod nebo shop či web baz další souvislosti. U PPC reklamy se platí nikoliv za celek a celkovou realizaci,a le za jendotlivé prokliky. Každý proklik stojí peníze. Z výše řečeného, tedy z faktu, že je problematika a prodej snowboardů velmi konkurenčí obor (alespoň tedy během hlavní zimní sezóny), apk i cena za proklik z PPC systému není levný. Přitom proklik získaný pomocí SEO optimalizace není nijak zpoplatněn. To je i hlavní důvod, proč jsou náklady na PPC propagaci snowboardů větší než u SEO optimalizace.

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.