Snowboard shop nabízí all terrain, freeride i freestyle snowboardy

30.11.2013 19:09

Snowboard shop a all terrain snowboardy

All terrain snowboard je prkno určené, jak jeho název napovídá, na univerzální použití. Snowboard označený jako all terrain umožňuje jízdu prakticky v jakémkoliv terénu. Fakt, že se jedná o univerzální snowboard, samozřejmě předurčuje vlastnosti snowboardu. V první řadě se je třeba vzít v potaz fakt, že univerzální znamená nespecifikovaný pro žádný terén. Jedná se o snowboard určený na ježdění pro kohokoliv a kdekoliv. Tím, že prkno nemá žádná specifika, jsou ale současně dány i jeho vlastnosti při jízdě, které nejsou jiné, než celé prkno. Tedy veskrze univerzální. Snowboard shop Hack nabízí all terrain snowboardy od výrobce snowboardů v příslušné kategorii.

Snowboard shop a freeride snowboardy

Freeride snowboard je určen na jízdu ve volném terénu. Ostatně se tak i anglicky označuje. Freeride anglicky znamená volná jízda. Tento snowboard má tedy specifické vlastnosti, které umožňují jízdu mimo upravené sjezdovky. To znamená v hlubokém prašanu a současně je ale dost měkký na to, aby dovolil jezdi překonávat skoky nečekané i viditelné terénní překážky. Snowboard shop HACK má pro freeride snowboardy rovněž vyčleněnou speciální kategorii. Specifické snowboardy potřebují svoje specifické zařazení.

Snowboard shop a freestyle snowboardy

Freestyle snowboard je prkno určené na volný styl. To je totiž anglický význam slova freestyle. Volný styl znamená, že je snowboard určen pro upravené snowparky, kde se s ním lze vyblbnout mezi překážkami, předváděním nejrůznějších triků a realizovat roztodivná dobrodružně adrenalinová cvičení. Freestylový snowboard je v první řadě určen k tomu, aby umožňoval jízdu idálně za hranou fyzikálních zákonů (pro začátečníky stačí se této hranici alespoň přiblížit) Snowboard shop nabízí snowboardy pro freestyle ve stejnojmenné kategorii, čímž jsme vyčerpali všechny snowboardy určené pro dospělé jezdce.

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.