Snowboardy Hackboards - originální snowboard přímo od výrobce

15.08.2012 14:53

Snowboard od českého výrobce značky Hackboards

Značka Hackboards, známá též jako prkna Hack, umožňuje každému zájemci vlastnit originální snowboard. Proč originální? Důvodem je možnost nechat si udělat na prno vlastní design. Pro zájemce o koupi prkna Hackboards to přitom neznamená nic komplikovaného. Snowboard si může objednat standardní cestou přímo předs eshop výrobce a jediný krok, který je nutné udělat navíc je dodat vlastní design na prkno. Výrobce mu pak vyrobí snowboard přímo se zadaným motivem.

Snowboardy made in Czech republic

Značka Hackboards představuje pro snowboardy naprosté unikum. Snowboardy se dnes jako spousta jiných sportovních potřeb vyrábí masově v Číně a dalších asijských zemích. Český snowboard Hack je ale pokračovatelem tradice českého výrobce, který vyrábí kvalitní a originální prkna. Kromě toho, že je produkce Hack kvalitní nabízí výrobce výše uvedený originální design. Tomu nemůže Čína se svojí masovou výrobou konkurovat ani na poli kvality, ani z hlediska originality! Důkazem kvality fošny Hackboards budiž to, že snowboard Hack využívá Srbská reprezentace pro všechny závody ve snowboardingu.

Kiteboardy a wakeboardy značky Hackboards

Originální snowboard samozřejmě jediná záležitost, kterou Hack ovládá. Jeho doménou jsou i kiteboardy (neboli kity, v jednotném čísle kite) a samozřejmě i Wakeboardy, což je kombinace prkna na sníh a na vodu. Kiteboardy jsou prkna určená na vodu, kde fungují stejně jako snowboardy na sněhu pouze s rozdílným "terénem" na kterém se jezdí.

www.hackboards.com

 

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.