Snowboardy, lyžařská střediska a snowparky, bazar snowboardů, katalog snowboard shopů a další informace na Snoubord.cz

11.09.2013 15:26

Snowboard a databáze Snoubord.cz

Doménu snoubord.cz jsme koupili, protože měla sloužit pro microsite, jejímž účelem byla podpora SEO na slovo snowboard. Tahle historie domény snoubord.cz zde již byla několikrát představena. Koupi domény předcházela schůzka s výrobcem snowboardů, který se zajímal o mořnosti online reklamy. A aniž by jednání dopadla jakkoliv (pozitivně nebo negativně), byla z naší strany zakoupena tahle česká zkomolenina slova snowboard. Přesně tak vzniknul základ databáze, která skutečně slouží hlavně jako microsite, ale současně je její součástí i online databáze prodejen nebo snowboardových středisek a snowparků a nebo taky třeba bazar snowboardů. Protože aby doména mohla plnit svůj účel, potřebuje mít obsah. Tvorba strukturované databáze byla jednou (z nakonec využitých) možností jejího naplnění.

Snowboardy a SEO optimalizace

SEO optimalizace na klíčové slovo snowboardy nakonec dopadla, nicméně cesta k ní byla ve výsledku o hodně komplikovanější, než jsme předpokládali a tak jsme se v rámci spolupráce stali fakticky spolumajitelem výrobce snowboardů. Srandaweb Snoubord.cz tak dostal funkci microsite, která začala skutečně sloužit původně zamýšlené podpoře SEO optimalizace webu výrobce snowboardů, ale pro její naplnění jenom databáze a základní informace o snowboardech rozhodně nestačily. Přišel tedy nápad přidat online bazar snowboardů, kde si může každý zdarma přidat inzerát a nabídnout svoje prkno a hlavně databáze resortů, kde najdete "snowboard friendly" sjezdovky nebo kde přímo provozují snowpark a to nejen v ČR, ale napříč celou Evropou. K tomu jsme přidali katalog, kam si může každý prodejce snowboardů přidat svůj shop a tak dále. Obsah je skutečně různorodý. Nicméně jeho cílem je linkbuilding na web výrobce snowboardů. Snowboardy tady v reálu prodávat nechceme.

Výrobce a prodejce snowboardů a online reklama

Online reklama formou SEO optimalizace je dnes pro každého prodejce nebo výrobce snowboardů alfa a omega úspěchu. Pokud o sobě chce dát výrobce snowboardů efektivně vědět, pak je internet přesně to místo, kam chodí jeho cílová skupina. A SEO optimalizace je ideální reklama, kterou lze v online prostředí nabídnout svoje snowboardy. V rámci celé optimalizace jsme si nakonec i my udělali snowboard shop. Nicméně o tom jsme psali jinde a jindy.

Takže tolik informace k historii a smyslu webu a databáze na doméně Snoubord.cz :)

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.