Snowcamp Arosa - Lenzerheide 2014

19.12.2013 13:28

Partu FlyingDog asi není třeba více představovat. Její hlavní postava Petr Večeřa na snowboardovém poli bojuje již opravdu dlouhou dobu. Psi si pro vás připravili již sedmý ročník snowboardového kempu ve švýcarském středisku Arosa/Lenzerheide, kde vás letos čeká až 225 kilometrů sjezdovek. Podrobné info včetně odkazu na přihlášku na tento kemp najdete v následujícím článku.
Rok se s rokem sešel a pravidelný projekt Snowcamp Arosa tu má další pokračování.
Malebné horské městečko Arosa (1700m) na konci klikaté silnice dostává letos novou tvář. Představte si propojení Špindlerova Mlýna a Pece pod Sněžkou. To už vám dá nějaké kilometry sjezdových tratí. No a teď si to můžete několikrát znásobit - jak do rozlohy, tak do nadmořské výšky a dostanete se k výsledku Arosa (75km) + Lenzerheide (150km) = 225km sjezdových tratí a největší švýcarská ski aréna. Tři hlavní vrcholy na straně Arosy - Weisshorn, Hornli a Carmena a táhlé hluboké údolí na straně Lenzerheide – slunečná strana se snowparkem a stinná strana Rothornu, na freeride jak dělaná. Co víc si přát?
Sousední resort Lenzerheide se po dlouholetých procesech propojil s rozlohově menší Arosou jedním lanem, po kterém vás panoramatická kabina přenese přes údolí na druhou stranu. Tímto propojením vzniknou obrovské možnosti na freeride a rozšíří se tak oblast střediska Arosa o další skvělé prostory. Na straně Lenzerheide naleznete také dlouhý snowpark se čtyřsedačkovou lanovkou včetně dětského hřiště s mini skoky. Arosa se však i nadále bude zaměřovat na freestyle a podpoří výstavbu halfpipe, kterou v loňské sezoně neprovozovala.

Zdroj: https://www.freeride.cz/snowboard/clanky/propagacni/snowcamp-arosa-lenzerheide-2014--18861/

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.