Snowpark v Olympijském parku na Letné otevřen pro veřejnost

07.02.2014 09:54

Jak jste se mohli už dozvědět z tohoto článku, poslední týdny se na pražské Letné u příležitosti Zimních olympijských her v ruském Soči připravoval unikátní Olympijský park, jehož součástí je i snowpark s překážkami, který bude v provozu po celou dobu her.
Spoustu informací najdete právě v rozhovoru s Martinem Černíkem, který je garantem snowparku. Právě MCho, která má za sebou několik ročníků legendární akce Snowjam, stojí za realizací snowboardové části Olympijského parku.
Včera večer proběhla na Letné za účasti stovek lidí slavnostní otvíračka a na tu příležitost byli pozváni i členové české snowboardové freestyle reprezentace a junioři, aby za asistence kamer České televize otevřeli snowpark pro veřejnost. Exhibice se zúčastnili Honza Nečas, Martin Mikyska, Honza Lohynský, Ondra a Dan Porkertovi a Kačka Vojáčková.
Od dnešního dne je park otevřen pro veřejnost a všichni si tak v něm můžete zajezdit jak hrdlo ráčí. Jedinou podmínkou je vstupné do areálu, které je čistě symbolické 50 Kč a i to můžete ušetřit, pokud využijete jednu z mobilních aplikací spojených s Olympijským parkem.
Ve snowparku je momentálně k dispozici jeden menší skok, široká bedýnka a dlouhý lámaný rail. Pro ty nejmenší je pak ještě vedle rozjezdu připraven samostatný Burton Riglet minipark. K dispozici je tu také zdarma půjčovna prken a dalšího vybavení značek Gravity Snowboards, Burton, Lib Technologies, Gnu, Flow, vázání Snowpro a helmy od Anon a Bern, to vše zaštítěno obchodem Snowboard Zezula.
Snowpark bude otevřen vždy po celý den nejen dětské a dospělé veřejnosti, ale budou se v něm konat také závody či exhibice českých jezdců. Už v sobotu proběhne Horsefeathers Come'N'Shred, v neděli King of Jib, v úterý 12. února Burton Session a další víkend například Volcom Peanut Butter & Rail Jam. O všech akcích se můžete průběžně dozvídat v novinkách a kalendáři akcí tady na Freeride.cz. Těšit se ale můžete třeba i na autogramiády známých tváří českého snowboardingu včetně Šárky Pančochové, která se v Olympijském parku objeví po svém návratu ze Soči.

Zdroj: https://www.freeride.cz/snowboard/novinky/snowpark-v-olympijskem-parku-na-letne-otevren-pro-verejnost--19285/

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.