Sportovní a outdoorová kamera nejen na snowboard. Kamera nabízí HD, má 12 megapixelů a je vodotěsná. V ceně kamery je i příslušenství.

29.01.2014 17:37

Outdoorová a sportovní HD kamera 12 megapixely

Akční outdoorová kamera v HD je novinkou, kterou včera na trh uvedl internetový prodejce Chromeshop. Co to vlastně je outdoorová a sportovní kamera? V praxi nejde o nic jiného, než normální zařízení vybavené funkcí foťáku a kamery. Hlavní otázka ale zní, jaká je využitelnost outdoorové kamery? A odpověď? Neomezená! Pokud si chcete natáčet video ze svojí dovolené kde budou převážně památky a maximálně natáčení sjezdu kopce z ruky kamerama stojícího na úpatí sjezdovky, pak na outdoorovou akční kameru zapomeňte. Pokud ale chcete natáčet skutečně zajímavé video, pak je tahle kamera určena přímo pro vás. Hlavním smyslem outdoorové kamery je totiž fakt, že si jí s sebou můžete vzít přímo na snowboard. A nejen tam!

Využitelnost sportovní outdoorové kamery nenabízí jenom snowboard a sjezdovky

Prostřednictvím outdoorové kamery můžete natočit skutečně originální akční a adrenalinové video, které kameraman z ruky nikdy nepořídí. Kamera totiž snímá to, co vidíte. Kamera může natočit jízdu jak na upravovaném svahu, tak i mimo sjezdovky. Respektive všude tam, kde jste vy a kde je i adrenalin. Konkrétní online nabízená sportovní kamera navíc v ceně nabízí příslušenství, mezi které patří držák kamery na přilbu (to se hodí na snowboard nebo lezení po skalách), držák na kolo nebo vodotěsné pouzdro, takže svoje uplatnění najde i při potápění. Navíc pravděpodobnost, že natočíte skutečně atraktivní video, které budete moci následně úspěšně prezentovat na Youtube je asi o milion světelných let pravděpodobnější, než že se vám totéž podaří natočit pomocí klasické digitální videokamery.

Kamera a adrenalinové video na Youtube

Sportovní kamera je prostředkem, jak natočit skutečně zajímavé a atraktivní adrenalinové video, které bude mít na Youtube šanci zaujmout. Video formát záznamu je navíc v tomto případě mezinárodně univerzální, protože v případě akční sportovní kamery jde primárně o obraz a ne o zvul. takže video nebudte muset pro Youtube ani nijak složitě upravovat a pokud jej budete sdílet přes sociální sítě, pak je v případě kvalitního videa úspěch prakticky zaručen a počet shlédnutí může dosáhnout desztítek tisíc i více. Adrenalinové video je určitě zajímavým způsobem sebeprezentace. Takže neváhej a toč!

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.