Sportovní a outdoorová kamera SJ4000 na lyže a snowboard

12.12.2014 15:06

Sportovní kamera GoPro jako průkopník

Na začátku adrenalinového natáčení stála  sportovní kamera  GoPro Hero. GoPro dalo vzniknout celému oboru výroby a distribuce sportovní a outdoorové kamery na trhu. A právě díky GoPro Hero se objevila i outdoorová kamera SJ4000, jejíž design GoPro úspěšně imituje. SJ4000 je přitom ale outdoorová kamera, která nemá s GoPro Hero nic společného. Jediným společným znakem je design. Parametry mají obě outdoorvé kamery odlišné a samozřejmě mají i naprosto odlišné ceny a cenovou politiku prodeje obecně. Nicméně faktem zůstává, že GoPro Hero je jediný originál sportovní kamery. Tolik k častým diskuzím o originalitě kamery SJ4000.

Sportovní a outdoorová kamera SJ4000 včetně příslušenství

SJ4000 je sportovní kamera, která umožňuje natáčet akční video a adrenalinové záběry díky jednoduché filozofii. SJ4000 je pomocí dodávaného příslušenství připevnit na tělo, na kolo, na přilbu, quadrokoptéru, lyže nebo snowboard či kamkoliv si vzpomenete. Za tímto účelem jsou součástí balení téhle outdorové kamery držáky a to již v základu, takže je není třeba dokupovat, neboť jsou součástí dodávky sportovní kamery SJ4000. Existují samozřejmě i doplňky, které součástí originálního balení sportovní kamery SJ4000 nejsou, ty ale na snowboard ani lyže vlastně nepotřebujete.

Outdoorové a sportovní kamery SJ4000 na lyže a snowboard

V ceně outdoorové kamery SJ4000 najdete kompletně všechny možné držáky, které jí umožňují využít na lyže a nebo na snowboard, protože nejčastěji je tahle fajnová outdoorová kamera připevňována na přilbu. Doplňky, které součástí sportovní kamery SJ4000 nejsou na lyže, ale vlastně ani snowboard moc nepotřebujete. Jedná se o příslušenství jako je držák kamery do auta včetně nabíječky nebo třeba monopod pro focení selfie. To se ale na snowboard a akční jízdu, nebo na lyže sjezdování, moc nehodí. Takže příslušenství máte komplet a jediné co vás mohlo zajímat je náhradní akumulátor, s nímž má outdoorová kamera delší možnost natáčení videa bez nuntosti dobíjení baterie. 

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.