Termoprádlo - značková pánská a dámská termotrička a značkové pánské a dámské termokalhoty a komplety

12.12.2014 15:24

Termoprádlo aka funkční prádlo

Funkční termoprádlo (někdy zkráceně nazývané funční prádlo) patří k zimě stejně, jako lyže nebo snowboard. Důvod najdete ve slově funkční. Termoprádlo samozřejmě nepotřebujete, pokud teploty neklesnou pod bod mrazu. Na druhou stranu, jamile začne skutečně mrznout, bez kvalitní termoprádla je jakýkoliv zimní sport méně komfoprtní. 

Hlavní funkcí termoprádla je držet tělo v teple. Proto tvoří základní vrstvu zimního oblečení. jako každé prádlo, je i termoprádlo určeně k nošení přímo na těle. Z hlediska funkčnosti se pak dámské ani pánské termoprádlo nijak neliší. Jediný rozdíl mezi termoprádlem pro muže a ženy představuje střih. Dámské termoprádlo samozřejmě kopíruje anatomii ženského těla stejně, jako pánské termoprádlo kopíruje anatomii mužského těla. Termoprádlo musí k tělu přilnout, aby mohlo být skutečně funkční.

Dámská termotrička a dámské termokalhoty a komplet termo prádla

Značková dámská termotrička samozřejmě musíte vybírat od výrobce, který vlastní "brand". Neznačkové termotričko nikdy nenabídne takový tepelný komfort a pohodu jako značkové termotriko. To je ostatně i důvod, proč se zabývat nákupem "značky". V opačném případě se totiž může stadno stát, že termo tričko nebude funkční a takové pak samozřejmě nemusíte vůbec kupovat a stačí bavlněné triko z běžné produkce. 

Totéž platí i pro dámské termokalhoty, které na ženské tělo chrání před prochlazením. Ideální je, pokud jsou termo kalhoty dostatečně savéa současně udrží teplo a dobře odvádí pot z těla. Pak je tepelná pohoda a komfort skutečně efektivní a nákup termoprádla smysluplný. Jednou z možností je taky koupit značkové dámské termokalhoty jako termo komplet nebo set termoprádla. Kalhoty a tričko barevně ladí a to je zase o něco lepší výsledek termo prádla. 

Pánská termotrička a pánské termokalhoty a komplet termoprádla

Značkové pánské termotričko má stejnou funkci jako dámské s tím rozdílem, že muži obvykle tolik neřeší, jestli jim celkový set termorpádla barevně ladí (respektive to neřeší tolik, jako ženy). Nicméně funkční termotriko je pro muže stejně důležité nejen na zimní sporty, lyže či snowboard, ale i na každodenní pohyb venku, v mjrazivém vzduchu. Ono, při teplotách do -10 stupňů Celsia si ještě termotriko a nebo termokalhoty (či celý komplet) můžete odpustit. Nicméně, jakmile doáhne mráz hodnoty nižší, pak se set termoprádla rozhodně vyplatí. A to v jakékoliv situaci.

Značkové pánské termokalhoty jsou nedílnou součástí pánského termoprádla. Set termotričko a termoklahoty by pak měly tvořit měžnou součást zimní oblečení každého, pro nějž má být snowboard nebo lyže zdrojem zážiků a nikoliv omrzlin nebo zdravotních komplikací a problémů.

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.