Tyrolské sjezdovky jsou v perfektní formě a nejsou pro nás daleko

21.01.2014 16:21

Letošní zima je na rozdíl od českých hor ke Korutanům skutečně štědrá. Lyžařská střediska na slunečném jihu Rakouska mají ideální sněhové podmínky na všech sjezdovkách.
Lyžaři a snowboardisté si mohou vychutnávat své zážitky na více než 1000 kilometrech sjezdovek ve 31 lyžařských střediscích v Korutanech a východním Tyrolsku, které jsou většinou svou kvalitou na nejvyšších stupních v nezávislých hodnoceních.
Bezpečné rodinné sjezdovky a pozvolné terény nabízejí jedinečné zážitky z jízdy na sněhu, kromě klasických tratí jsou tu terény s boulemi, freeridové oblasti a funparky.,

Mají sněhu na rozdávání

Dr. Kurt Genser, zástupce turistické centrály regionu Nassfeld – Hermagor podotýká: „Se 190 centimetry sněhu na horách jsme pravděpodobně mistry Evropy. Pouze ve střediscích na ledovcích mají více."
A to navíc sněhové srážky za poslední dny nejsou do kalkulace zahrnuty. Samozřejmě, že návštěvníky neuspokojí jen největší korutanské lyžařské středisko – také další jako Gerlitzen, Bad Kleinkirchheim, Heiligenblut, Katschberg nebo Turrach se postarají o nezapomenutelné zimní zážitky.
Na dlouhých korutanských sjezdovkách se vyřádí především rekreační lyžaři, pro které pohyb v krásné přírodě stojí na prvním místě. Právě proto jsou Korutany obzvlášť preferovaným cílem zimních pobytů pro rodiny a znovu začínající lyžaře.

Zdroj: https://www.novinky.cz/vase-zpravy/zahranici/rakousko/1297-22292-tyrolske-sjezdovky-jsou-v-perfektni-forme-a-nejsou-pro-nas-daleko.html

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.