Ubytování a zájezdy na hory. Alpy a online katalog lyžování pro Rakousko, Švýcarsko, Francii a Itálii.

06.12.2014 11:59

Rakousko a lyžování - ubytování a zájezdy online

Nejbližší Alpy nabízí Rakousko, jižní soused České republiky. Možná se ptáte, pro zrovna Alpy a ne české Krkonoše nebo jiné hory, kterých máme poměrně dost. Odpověď je jednoznačná. Za nesrovnatelně kvalitnější sjezdovky a služby, jako je ubytování nebo samotné lyžování, zaplatíte stejnou cenu, jako za Krkonoše. A jedinou komplikací je, že je Rakousko dál než české hory. Ale ne zase o tolik. Navíc Alpy jsou rozhodně velehory a tak tam je sníh a sjezdovky nepočítají svojí délku na stovky metrů, ale na stovky kilometrů. Rakousko je ostatně nejčastější zahraniční cíl pro české lyžaře a o lyžařské zájezdy do Rakouska je tedy největší zájem.Ubytování a zájezdy na hory. Alpy a online katalog lyžování pro Rakousko, Švýcarsko a Itálii.

 

Itálie a lyžování – zájezdy a ubytování online

Alpy nabízí i Itálie, která sice není tak blízko jako Rakousko, nicméně lyžování je tam stejně kvalitní a delší vzdálenost této destinace současně selektuje „víkendové“ lyžaře a tím pádem jsou tamní sjezdovky ušetřeny návalům českých turistů, kteří už začínají mít v zahraničí podobnou pověst, jako Poláci. Itálie je cenově srovnatelná s českými horami a opět je zde vyšší kvalita lyžování a hlavně je tam i sníh. Alpy ale samozřejmě nekončí v Itálii. Kromě Rakouska a Itálie je zde ještě Švýcarsko a Francie.

Švýcarsko a Francie – ubytování a lyžování

Nejdražší patrně bude Švýcarsko a o něco mále levnější jsou Alpy ve Francii. Francie i Švýcarsko jsou pro české zájemce o lyžování poněkud diskriminování tím, že jsou navíc ještě nejdál. Sjezdovky jsou nicméně ve Francii i ve Švýcarsku na špičkové úrovni a stejně tak i ubytování. Takže je to další možnost poznat Alpy z jiné strany a lyžování si tak užít. I v těchto zemích jsou sjezdovky počítány na kilometry. Zájezdy je přitom možné pořídit včetně ubytování online, přes nabídku cestovní agentury Adriaport na jejím webu, kde jsou nejen Francie a Švýcarsko, ale všechny uvedené země a destinace. DOkonce i ty české Krkonoše tam mají :)

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.