V Nízkých Tatrách se vyřádí i nelyžaři

13.03.2013 17:25

Jasná v Nízkých Tatrách se chlubí největší nabídkou v jednom lyžařském středisku na Slovensku s 45 kilometry sjezdovek a lanovkovým propojením jižní i severní strany Chopoku. Parádní horskou dovolenou si tu však užijí i ti, kterým by se na lyže už nechtělo.
Kdo už nemá chuť na lyžování, může svištět ze svahů místo na lyžích nebo snowboardu klidně na sáňkách, snowbiku, snowscootu nebo skifoxu, tedy na různých obměnách sněhových vozítek s připevněnými prkénky na sjezd. Příjemný odpočinek za slunného počasí nabízí terasa u luxusního champagne baru, který kromě bublinkových nápojů nabízí i horkou čokoládu nebo svařené víno.
Velkým lákadlem je též vyhlášené dřevěné stavení Happy End, které přes den slouží jako restaurace s terasou, ale v noci se mění v pulzující taneční klub nebo koncertní sál. Party v tomto music klubu jsou pověstné po celých Tatrách. Hned u sjezdovek je také možné využít wellness v hotelu Grand, které nijak výrazně neohromí počtem služeb, ale koupání ve venkovní vířivce, nad kterou ve výši projíždí oranžové kabinkové lanovky na vrchol Chopoku, je neopakovatelným zážitkem.
Čtyřhvězdičkový hotel Tři studničky, který leží na začátku Demänovské doliny pár minut autem od střediska Jasná, láká na wellness centrum a stylové relax zóny. Kromě toho i na jednu z nejlepších restaurací v Tatrách. Pro toho, kdo už sníh nechce ani vidět a nezlákají ho ani gastronomické, ani wellness služby, může vyrazit do tropů.
Zhruba dvacet minut ze střediska Jasná u Liptovského Mikuláše stojí chlouba slovenských aquaparků - Tatralandia. V Tropické hale ve tvaru mušle s originální tropickou flórou je soustavně třicetistupňové klima, od kterého si v zimních měsících mohou návštěvníci trošku vydechnout ve venkovních bazénech, jejichž teplota se pohybuje nad třiceti stupni Celsia.

Zdroj: https://www.novinky.cz/cestovani/295964-v-nizkych-tatrach-se-vyradi-i-nelyzari.html

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.