Vaše vysněná zimní dovolená v Berchtesgadensku

30.11.2015 14:02
Vytrvalé chumelení, třpytící se krajina, hluboké zasněžené lesy a kolem dokola vznešené hory: tak vypadá Berchtesgadensko v jihovýchodním cípu Bavorska, těsně hraničící s rakouským Salzburgem, během zimního období.
 

Dovádění na sjezdovkách v malém, ale dobrém lyžařském středisku

Svah hory Jenner přímo u jezera Königssee – to je něco pro fajnšmekry. Zatímco se začátečníci a rodiny rozprostřou spíše na dalších čtyřech lyžařských svazích Berchtesgadenska, Jenner láká zejména pokročilé lyžaře, kteří chtějí dlouhé hodiny vykrajovat carvingové oblouky dle libosti. Sjezdovka Jenner má sice na délku pouhých jedenáct kilometrů, ale přesto se díky sedmikilometrovému sjezdu od vrcholu až do údolí řadí v celých východních Alpách mezi nejdelší. Mnozí také rádi zabrousí i do neupravené části sjezdovky. Je zde totiž i několik variant, jak si zajezdit i v hlubokém sněhu.
Po několika adrenalinových sjezdech je odpočinek za účelem doplnění energie vždy vítán. Vedle sluneční terasy u lanovky a horské ubytovny Mitterkaselalm máme pro Vás jeden tip: Dr.-Hugo-Beck-Haus. Útulná hospůdka, terasa na odpoledním slunci, legendární meruňkový štrúdl – to mluví za vše!
 

Po sportu odpočinek

Po úžasném dni nabitém sportováním se přímo nabízí vyrazit na pěší zóny alpských městeček Bad Reichenhall, Berchtesgaden, Freilasing a Teisendorf se spoustou obchodů, kaváren a restaurací a užít si do sytosti i nakupování a toulání uličkami. Kromě toho můžete navštívit i světoznámé památky, jako třeba jezero Königssee s klášterem St. Bartholomä, solný důl přetvořený v nezapomenutelné zážitkové centrum nebo královský zámek.
Nebo můžete strávit příjemné hodiny u kamen či ve wellnes-zóně vašeho hotelu. Ubytování si zde najde každý podle svého gusta – od moderního Design-Budget-Hotel Explorer, přes rodinné hotely jako Berghotel Rehlegg v obci Bergsteigsdorf Ramsaunebo Edelweiss v srdci města Bechtesgaden, až po luxusní hotel Kempinski.
 
 
Inzertní sdělení

Rodinná zimní dovolená – apartmán vč. 6ti-denního skipasu

•    7 nocí v dvoupokojovém apartmánu (rádi Vám poskytneme také apartmán se dvěma ložnicemi)
•    6ti-denní skipas na všechny sjezdovky v Berchtesgadensku
Cena od 239 EUR na osobu

Zimní dovolená v Alpenhotel Brennerbascht – all inclusive light

•    6ti-denní skipas na všechny sjezdovky v Berchtesgadensku
•    7 nocí v dvoulůžkovém pokoji
•    7x bufetová snídaně
•    6x sladké odpolední občerstvení
•    7x tříchodové menu k večeři dle výběru
•    denně nápoje k dispozici od 10 do 21 hodin (nealko, káva, čaj, pivo a víno)
Cena od 379 EUR na osobu
Kontakt a rezervace:
Monika Schnoell
m.schnoell@bglt.de
Tel.: 0049-8652-65650-42
 

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.